בשל יום הזיכרון: משחק העונה הוקדם

מנהלת הליגות בכדורגל פרסמה את מועדי מחזור מספר 33 בליגת העל בכדורגל, כשהמשחק המרכזי יהיה זה בו תארח מכבי ת"א את האלופה מבאר שבע

נרי וייס , כ' בניסן תשע"ז

ייפגשו שוב במוצאי השבת. מכבי ובאר שבע
ייפגשו שוב במוצאי השבת. מכבי ובאר שבע
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

שוב פעם משחק העונה בליגת העל בכדורגל, בין מכבי ת"א להפועל באר שבע יתקיים במוצאי השבת ה-29 באפריל בשעה 21:00, באצטדיונה הביתי של הקבוצה התל אביבית, האצטדיון החדש שבנתניה, כך הודיעה היום (ראשון) מנהלת הליגות בכדורגל.

אחרי שבפעם הקודמת נקבע משחק העונה למוצאי השבת בשל משחק חצי גמר גביע המדינה שהתקיים בהמשך אותו השבוע ביום רביעי, ולאחר בקשת התל אביבים להיערך למשחק הגביע בצורה מיטבית, הפעם הסיבה להקדמת משחק העונה שיכול להכריע את זהות האלופה לעונת 2016/17 בליגת העל הינה בשל העובדה כי בהמשך השבוע יחולו ימי הזיכרון ויום העצמאות.

משמעות הדבר היא כי מלבד שני משחקים במחזור ה-33 שיתקיימו ביום חמישי בשל מיעוט אצטדיונים והעובדה כי משחקים אלו מתקיימים באצטדיונים בהם משחקים עוד קבוצות באותו המחזור, כל יתר המשחקים יתקיימו בשבת ובצאתה.

הדבר נכון גם לבית"ר ירושלים שתארח באצטדיון טדי שבבירה באותו המחזור את מכבי חיפה.

כזכור, בפעם האחרונה בה נפגשו הפועל באר שבע מוליכת הטבלה והאלופה בפועל וסגניתה מכבי ת"א, הסתיים המשחק בניצחון האדומים מבירת הנגב בתוצאה 0:1 משער בבעיטת עונשין מ-11 מטרים מפוקפק למדי.

כעת, כשהפער בין השתיים עומד על 3 נקודות בלבד, כשלדרומיים מחכה משחק ביתי בצאת החג השני מול בית"ר ירושלים, נראה שבמחזור ה-33 תקבע זהות האלופה - הדרומיים בפעם השניה ברציפות או התל אביבים שיחזירו את התואר האבוד?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il