חמאס מתעלל במשפחות גולדין ושאול

ארגון הטרור פרסם סרטון בעברית עם שיר שבו כביכול אמירות מפי החיילים אורון שאול והדר גולדין הי"ד, שמתלוננים על כך שהפקירו אותם.

ערוץ 7 , כ"ד בניסן תשע"ז

הדר גולדין
הדר גולדין
צילום: באדיבות המשפחה

ארגון הטרור ''חמאס'' פרסם הערב (חמישי) סרטון חדש בשפה העברית עם שיר שבו כביכול אמירות מפי החיילים אורון שאול והדר גולדין הי"ד, שמתלוננים על כך שהפקירו אותם ברצועת עזה.

הסרטון האכזרי מלווה בתמונות של הוריהם ובכתובות בעברית.

במערכת ערוץ 7 הוחלט שלא לפרסם את הסרטון על מנת שלא לפגוע במשפחות הנופלים ולא לשתף פעולה עם המלחמה הפסיכולוגית שבה נוקט ארגון הטרור.

חמאס הפיץ את הסרטון יום לאחר המהומה בדיון הוועדה לביקורת המדינה, שבמהלכו נשמעו דברים קשים מפיה של לאה גולדין, אמו של הדר הי"ד.

מוקדם יותר התייחס לנושא בכיר בממשלה ואמר לערוץ 7 כי "משפחת גולדין היא משפחה מדהימה שמתנגדת בתקיפות לשחרר מחבלים כדי להשיב את גופת בנה הדר ולהביאו לקבר ישראל. המשפחה לא מוכנה שישראל תשחרר מחבלים כדי להפעיל לחץ על החמאס".

הבכיר מודה כי הממשלה לא פועלת מספיק כדי להשיב את הדר ואת אורון שאול, "הממשלה ממשיכה לשחרר גופות מחבלים, לא מספיק פוגעת בתנאי האסירים ולא יוזמת פעולות התקפיות".

"אני אומר לך באחריות: במקום לעשות הכל למענם של הדר ואורון (במסגרת לחץ על חמאס) אנחנו לא עושים מספיק, ובכך מעודדים את המשפחה הבאה בתור, חלילה, ללכת בקו של משפחת שליט".טוען....