משפחות שכולות לטראמפ: היפגש איתנו

נפגעי טרור ובני משפחות שכולות פנו לנשיא ארצות הברית: "היפגש איתנו ותכיר את פני הרשות הפלסטינית ופני הטרור".

רעות הדר , ט"ו באייר תשע"ז

טראמפ
טראמפ
צילום: רויטרס

נפגעי טרור ובני משפחות שכולות מארגון ''אלמגור'' שיגרו מכתב לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בבקשה להיפגש עמו בעת ביקורו בישראל.

נפגעי הטרור כתבו במכתבם לטראמפ "אנו מודאגים מכך שאתה מבקש לפתוח במשא ומתן ישיר בין ישראל לבין הרשות הפלסטינית, לפני שהרשות תפסיק את כל התשלומים לרוצחים''.

"הרשות הפלסטינית משלמת מידי חודש סכומי כסף גדולים למחבלים הכלואים שרצחו ישראלים, את יקירנו. הרשות הפלסטינית משלמת מידי שנה רבע מיליארד דולר למחבלים. תשלום למחבלים הוא חלק מההסתה שמניעה צעירים להפוך לרוצחים".

לדבריהם, מדיניות בלתי מוסרית זו חייבת להיעצר לפני תחילת השיחות המדיניות. "אנחנו עדיין זוכרים איך בשנת 2013, תחת לחץ כבד של הממשל הקודם, שחררה ישראל מחבלים מהכלא וכיצד העניקו הרשות הפלסטינית ומנהיגה אבו מאזן "מענקי שחרור מאסר" לרוצחים. המענקים מורכבים מסכומי כסף גדולים. אנו מקווים ומתפללים שזה לא יחזור על עצמו''.

נפגעי הטרור מבקשים מהנשיא האמריקני להיפגש עימם כשישהה בישראל, ''ארגון אלמגור הוא קולם של קורבנות הטרור בישראל ובני משפחותיהם, ולמרבה הצער מספרינו וכאבנו הם גדולים.

"לפני כל משא ומתן מדיני, על הפלסטינים להראות שהם מוכנים באמת לשנות את דרכם על ידי הפסקת ההסתה ועצירת כל התשלומים למחבלים הרוצחים'', הדגישו נפגעי הטרור במכתבם לטראמפ. "אנו מתפללים שתראו הצלחה במאמציכם להביא שלום צודק ובר-קיימא לארץ-ישראל ולאזור המזרח-התיכון בכללותו".