הישג היסטורי לאליצור הר חברון

קבוצת הכדורסל כבשה את המקום הראשון בליגה הארצית במחוז דרום ובכך הבטיחה את מקומה בליגה הלאומית.

רעות הדר , כ"ג באייר תשע"ז

עונה מרשימה. אליצור הר חברון
עונה מרשימה. אליצור הר חברון
צילום: רן דהן

קבוצת הכדורסל נערים א' של אליצור הר חברון כבשה את המקום הראשון בליגה הארצית במחוז דרום ובכך הבטיחה את מקומה בליגה הלאומית. זאת, לאחר עונה מוצלחת עם 21 ניצחונות והפסד אחד.

במשחק הגמר שהתקיים השבוע באולם הכדורסל ביישוב 'סוסיא' בין הקבוצות 'מכבי קרית גת' ל'אליצור הר חברון', שתיהן קבוצות בליגה הארצית, גברה הקבוצה הביתית על המתארחת בתוצאה 70:54.

קבוצת אליצור הר חברון קיימת כבר תשע שנים בהובלת המאמן אבי אבו. בקבוצה הנתמכת על ידי המועצה ומתנ"ס 'הר חברון', משחקים נערים בגילאי 15-14 תושבי האזור ותלמידי הישיבה התיכונית ב'סוסיא'.

במחוז דרום משחקות קבוצות מירושלים, ראשון לציון, אשקלון, אשדוד, קרית גת, מיתר, עומר, ערד, וכן קבוצות מהמגזר הבדואי.

אלי שפר, מנהל תחום הכדורסל במועצה האזורית הר חברון אמר לאחר המשחק: "קבוצת הנערים שלנו זכתה באליפות הארצית. הקבוצה בראשותו של המאמן אבי אבו קצרה הישגים גם בעונה הקודמת שזכתה בליגה המחוזית וכעת לאחר עונה פנטסטית מול קבוצות חזקות כמעט ללא הפסדים העפילה הישר ללאומית, יש לנו שחקנים נחושים ומקצועיים ואין לי ספק שימשיכו להתמודד בכבוד גם בליגה הלאומית".

יוחאי דמרי ראש המועצה שהעניק את צלחת הניצחון לקבוצה אמר כי "בשנת היובל להתיישבות עשתה קבוצת הכדורסל של המועצה היסטוריה והביאה כבוד גדול להר חברון, חרטנו על דגלנו במועצה לשאוף למצוינות בכל התחומים ואני גאה בהישג המדהים.

''שאפו גדול לאלי שפר רכז הכדורסל של המועצה ותודה לאבי אבו מאמן הקבוצה וכמובן לשחקנים הנהדרים שעשו עונה מרשימה, אנחנו גאים בכם!", הדגיש דמרי.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il