"הגיע הזמן לשכונה חדשה בירושלים"

השר זאב אלקין השתתף באירוע של הליכוד בירושלים לרגל יום ירושלים וקרא לבנות בשכונת גבעת המטוס. "אנחנו מחויבים לתושבי העיר".

חזקי ברוך , כ"ג באייר תשע"ז

השר אלקין באירוע ליום ירושלים
השר אלקין באירוע ליום ירושלים
חזקי ברוךטוען....

השר להגנת הסביבה זאב אלקין השתתף היום (שישי) באירוע של ראש העיר ירושלים ניר ברקת לרגל יום ירושלים וחגיגות ה-50 לאיחודה של העיר בהשתתפותם שרים, חברי כנסת, ראשי עיריות ומועצות ובכירים נוספים בליכוד לצד אלפים מחברי התנועה.

בנאומו קרא השר אלקין לבנות בשכונת גבעת המטוס. לדבריו, ''יש לחזק את הריבונות בכל ירושלים. הגיע הזמן לשכונה חדשה בירושלים, הגיע הזמן להר חומה 2 - היא שכונת גבעת המטוס. העולם לא יאהב את זה אבל אנחנו מחויבים לתושבי ירושלים".

השר אלקין התייחס לבחירות בחברון "מי שמדבר על שלום ולא מבין מה המציאות. אני מציע לו לראות מה קרה לפני שבוע. היו בחירות ברשות הפלסטינית לפני שבוע שזה גם כותרת כי לא היו שם בחירות 10 שנים. אתם יודעים מי נבחר לראש העיר חברון? מחבל עם דם על הידיים וממארגני הפיגוע בחברון אותם הוא רצח".

"שטראמפ ידע שגם בפיגוע הזה נרצחו שני אזרחים אמריקאים. הוא לא מועמד חמאס הוא מועמד הפתח ואבו מאזן. ושהוא רץ לבחירות הוא שם דגש שהוא היה אחראי לפיגוע הזה. הם באמת רוצים שלום?".

"המסר שלי לנשיא ארה"ב", הדגיש אלקין, "אין פה תהליך שלום אמיתי עם מי שמעודד רוצחים ורואה בהם גיבורים ומשלם להם משכורות עתק. הגיע הזמן להעביר את השגרירות ולתת ביטוי לחוק שהקונגרס חוקק ולא הכנסת בהכרה בירושלים מאוחדת ובירתה של ישראל".