ח"כ מוטי יוגב:
חשבתי שהשמאל נעלם

"רוב העם בישראל בוחר בממשלות לאומיות שמאמינות שארץ ישראל שייכת לעם ישראל", אומר יוגב. על שביתת המחבלים: "טוב שארדן לא ניכנע".

ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ז

מוטי יוגב
מוטי יוגב
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) מגיב בערוץ 7 להפגנה של השמאל הקיצוני אמש (מוצאי שבת) בכיכר רבין בתל אביב.

''חשבתי שהשמאל נעלם וכנראה שנשארו עוד כמה אלפים של שמאל, הם משכנעים את עצמם ולעיתים גם את התקשורת שהעם איתם", אומר יוגב.

''רוב העם בישראל בוחר בממשלות לאומיות שמאמינות שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ופועלות להבטיח את ביטחוננו ואת יציבות האזור, גם לערבים שחיים פה שמקבלים חשמל ומים. אין דבר כזה לא בסוריה ולא בירדן״

בנוגע לסיום שביתת המחבלים הכלואים אומר ח"כ יוגב כי ''אל מול רוצחים ומחבלים אסור להיכנע ואם הם רוצים למות כשם שהם רצו להמית זאת זכותם. אנחנו רוצים הרבה חיים לכולם והם צריכים לשבת בכלא. טוב עשה השר ארדן שלא נכנע״.

בנוגע להתקדמות בהקמת היישוב לעמונה אומר יוגב ''אולי זה לאט מידי ועם הרבה בירוקרטיה של המנהל האזרחי, אבל אני שמח שאישרו את המתחם של הישוב החדש - עמיחי, ואני מקווה שבתחילת החודש הבא תאושר התב''ע של הישוב, אזי יאושר להיכנס לעבודת פיתוח.

''אני מקווה שאפשר יהיה גם לעבוד על הישוב הזמני ולתפוס נקודה חשובה בין מרחב גוש שילה לבקעת הירדן", מוסיף חבר הכנסת יוגב ומציין כי מדובר ב''רצף שיש לו משמעות אסטרטגית״.