ירושלים
המחשבים חודשו ונתרמו למשפחות זכאיות

עשרות מחשבים נתרמו למשפחות זכאיות על ידי המעבדה החברתית של המינהל הקהילתי בקרית מנחם ועמותת ''מחשבה טובה''.

רעות הדר , ד' בסיון תשע"ז

מחדשים את המחשב
מחדשים את המחשב
צילום: יח''צ

עמותת ''מחשבה טובה'' העוסקת בקידום אוכלוסיות מוחלשות באמצעות הטכנולוגיה, מסרה השבוע עשרות מחשבים מחודשים למשפחות זכאיות במחיר מסובסד של 200 שקלים בלבד.

האירוע התקיים במעבדה החברתית של העמותה במינהל קהילתי עיר גנים בקרית מנחם בירושלים.

במסגרת האירוע, בוגרי תכנית "אקוטק" של עמותת 'מחשבה טובה', הפועלת לקידום בני נוער מהפריפריה החברתית והגאוגרפית בתחום הטכנולוגי, יחד עם מתנדבי אינטל, עבדו יחד במעבדה בכדי להשמיש מחשבים ישנים שנתרמו על ידי חברות הייטק לטובת תושבי קרית מנחם.

המתנדבים גם התקינו על המחשבים תוכנות לשימוש ביתי, והערכה כללה עכבר, מקלדת, מסך ומחשב. פעילות זו היא במסגרת המאמצים להעלות את המודעות של תושבי האזור למעבדה הפועלת לטובתם ולשירותם.

אורנית בן ישר, מנכ"לית ''מחשבה טובה'', אמרה כי "תכנית אקוטק קיימת מעל 7 שנים ובני הנוער שלוקחים בה חלק ממשיכים להפתיע ולרגש אותנו בכל פעם מחדש. במהלך השנה המעבדות מספקות שירותים לקהילה המקומית, נתרמים מחשבים, מסכים ועוד. את המעבדה מפעילים בני שרות לאומי יחד עם מתנדבים ובוגרי תוכנית אקוטק.

''המעבדה בקרית מנחם נבנתה בשותפות עם הקרן לירושלים והמנהל בקרית מנחם ואנו גאים בנערים אשר פועלים במקום. הנוער רוכש הכשרה מקצועית איכותית ותורם חזרה לקהילה על ידי השמשת המחשבים. מלבד שכונת קרית מנחם, פועלות מעבדות מחשבים גם בשכונת רמות בירושלים ובעיר לוד", סיפרה.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il