משה ליאון: העוול שנעשה לי - גדול מאד

אני עוד לא יודע מי החליט לשרבב את שמי לתוך הפרשייה הזאת, אבל אמשיך לפעול למען העיר ירושלים ביושר, בנקיון כפיים, כתב משה ליאון.

עוזי ברוך , ד' בסיון תשע"ז

משה ליאון
משה ליאון
צילום: יוני קמפינסקי

חבר מועצת עיריית ירושלים, משה ליאון, נחקר היום (שני) במסגרת פרשת החשדות נגד אריה דרעי.

ליאון הדגיש כי אין לו שום קשר לחשדות או לשחיתות וכי נעשה לו עוול גדול, "אני נמצא שנים במערכות ציבוריות ובדרגים הגבוהים ביותר. עושה ככל אשר לאל ידי לטובת הכלל ורק לאחרונה פרשתי מהמשרד הפרטי אותו הקמתי בכדי שאוכל להקדיש את זמני לטובת פעילותי הציבורית בירושלים", כתב ליאון.

"העוול שנעשה לי היום הוא גדול מאד. הבוקר נקראתי לחקירה בעניינו של אריה דרעי. השבתי לשאלות החוקרים הקצרות בצורה מלאה ולאחר מכן חזרתי ללא כל מגבלה לביתי. ביקשתי ששמי יפורסם דווקא בשל נקיון כפיי.

אני עוד לא יודע מי החליט לשרבב את שמי לתוך הפרשייה הזאת, אבל אמשיך לפעול למען העיר ירושלים ביושר, בנקיון כפיים ובאמצעות הכלים והיכולות שרכשתי לאורך השנים. בע"ה ארוץ לראשות עיריית ירושלים ואהיה פה לכלל תושבי העיר שלי שמטרתם להחזיר לעירנו את שמה כעיר צדק, כקרייה יפהפייה וכבירתה ומרכזה של מדינתנו האהובה".

שר הפנים אריה דרעי ורעייתו יפה הגיעו הבוקר (שני) לחקירתם ביחידת להב 433. מוקדם יותר עוכבו 14 חשודים בחקירה, בהם אריאל משעל, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל - ששוחרר בתום החקירה ללא תנאים מגבילים. נחקרו גורמים נוספים בלשכתו של דרעי, הרשומים גם כעובדים בעמותת "מפעלות שמחה" שמנהלת רעייתו, ולמשרדי להב 433 זומנו בני משפחה נוספים של השר.