פורסם סגל הנבחרת לקראת אליפות אירופה

בעוד כחודשיים וחצי תארח ישראל את אחד מהבתים של אליפות אירופה בכדורסל. הערב פרסם ארז אדלשטיין את הסגל ממנו ייבחרו השחקנים הטובים

נרי וייס , ט"ז בסיון תשע"ז

כספי במדי הנבחרת
כספי במדי הנבחרת
צילום: האתר הרשמי של פיב"א

21 שחקנים קיבלו הערב (מוצאי שבת) זימון למחנה האימונים של נבחרת הכדורסל של ישראל לקראת טורניר אליפות אירופה בכדורסל, יורובאסקט 2017, שאחד מבתיה יתקיים לראשונה בישראל.

האליפות היוקרתית שתתחיל ב-31 לאוגוסט מעוררת עניין רב, ובנבחרת הישראלית שהעפילו אוטומטית אל שלב הבתים, רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר.

בין השמות המוכרים של יותם הלפרין, גל מקל ויוגב אוחיון, אפשר לראות בסגל השחקנים שמות צעירים ומבטיחים דוגמת תומר גינת, שחקנה של הפועל ת"א, רפי מנקו מהפועל אילת ועידן זלמנסון ממכבי ראשון לציון.

מלבד עומרי כספי, גם איגור קולשוב המשחק בליגת המכללות נכלל בסגל השחקנים ממנו ינופו 18 שחקנים שיעמדו לרשות המאמן הלאומי ארז אדלשטיין באליפות היורובאסקט הקרובה.

מכבי ת"א והפועל ירושלים מחזיקות במספר זהה של נציגים, ארבעה כל אחד, כשלאלופה מכבי ראשון לציון יש ייצוג של שלושה שחקנים ולמכבי חיפה והפועל ת"א יש שני נציגים.

לנבחרת צפויים עשרה משחקי הכנה: שני הראשונים יתקיימו נגד נבחרת רומניה בבוקרשט בסוף יולי, בתחילת אוגוסט תצא הנבחרת לסנט פטרסבורג שם תפגוש את רוסיה ופינלנד. ב-13 באוגוסט תארח ביד אליהו את בריטניה, חמישה ימים לאחר מכן את סלובניה וכעבור יומיים את טורקיה. טורניר ההכנה האחרון יהיה ב-24-26 באוגסט בוורשה, שם תשחק הנבחרת נגד בריטניה, הונגריה ופולין.

הסגל המלא: גל מקל, יוגב אוחיון, בר טימור, יותם הלפרין, רביב לימונד, שון דאוסון, עומרי כספי, גיא פניני, כרם משעור, עמית שמחון, עוז בלייזר, ליאור אליהו, אלישי כדיר, ריצ'ארד האוול, אלכס צ'וברביץ', ג'ייק כהן ואיתי שגב.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il