ביקורת קשה ברשת על השר ישראל כץ

שר התחבורה פרסם בפייסבוק תמונה לא מחמיאה של אולמרט בבית החולים וקרא לשחררו. הגולשים זעמו על הפצת התמונה הקשה.

ערוץ 7 , ל' בסיון תשע"ז

אולמרט
אולמרט
Noam Moskowitz/POOL/Flash 90

שר התחבורה ישראל כץ (הליכוד) פרסם תמונה של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ועורר את זעם הגולשים שקראו לו להסירה.

השר כץ קרא לשחרר את אולמרט מהכלא וצירף לפוסט בפייסבוק תמונה קשה, שבה נראה ראש הממשלה לשעבר אוכל בבית החולים ''שיבא'' בתל השומר, שם הוא מאושפז בימים האחרונים.

''ראש הממשלה לשעבר לשעבר אהוד אולמרט נענש וריצה שני שליש מעונשו. מידת הרחמים מחייבת לשלוח אותו הביתה", כתב שר התחבורה.

גולשים רבים הגיבו בחריפות, ''בלי קשר למגיע או לא מגיע, זה לא מתאים לפרסם תמונה כזו ואני מקווה שזה מישהו שדומה לאולמרט ולא אולמרט...חוסר רגישות", כתב עמיחי זליג. ברק גולן כתב: ''כמה נמוך זה להעלות תמונה שלו בשפל, בכותונת בי"ח, במבט מובס, אוכל עוף מכובס. וכמה התנשאות יש באמירה 'לשלוח אותו הביתה', כאילו היה חפץ. פוסט מיותר לחלוטין''.

אשת התקשורת לוסי אהריש זעמה גם היא, ''לא משנה אם אתם בעד האיש או נגדו. מי שאחראי להפצת התמונה של אולמרט ברשתות צריך לקבור את עצמו עמוק באדמה מבושה. אנשים איבדו כאן צלם אנוש!''.

ביום שישי קרא שר החינוך נפתלי בנט לקצר את עונש המאסר של ראש הממשלה לשעבר. "הגיע הזמן לשחרר את אולמרט. על אף חילוקי הדעות, אין ויכוח על תרומתו המכריעה לביטחון ישראל. הגיעה העת למידת הרחמים", כתב בנט בטוויטר.

אולמרט מאושפז בבית החולים שיבא בתל השומר לאחר שביום שלישי חש ברע ופונה מכלא מעשיהו לבית החולים. ראש הממשלה לשעבר, המרצה 27 חודשי מאסר, דיווח לאסירים שהיו עימו כי הוא חש ברע ושירות בתי הסוהר הזעיקו את רופאו הפרטי. לאחר בדיקה ראשונית הוחלט לפנותו לבית החולים.