ראשי סניפים בליכוד: לבנות בבית אל

ראשי סניפים ופורומים במפלגה חתמו על פנייה משותפת לחברי הסיעה בכנסת לפעול לקיום ההתחייבות לבנייה בבית אל.

אלירן אהרון , א' בתמוז תשע"ז

מחאת תושבי בית אל
מחאת תושבי בית אל
צילום: אלירן אהרון

ראשי סניפים וראשי פורומים מפלגתיים בתנועת הליכוד חתמו על קריאה משותפת לחברי סיעת הליכוד בכנסת לפעול לקיום הבטחתו של ראש הממשלה נתניהו לבניית 300 יחידות דיור בבית אל.

"אנו, ראשי המועצות, הסניפים והקבוצות בליכוד מבקשים מהשרים והחכי"ם של הליכוד להתערב בעניין הקפאת הבניה בבית אל", נאמר בפתח המכתב.

החתומים מציינים כי "מצב הבניה בבית אל הוא בלתי נסבל! מזה עשור לא נבנה בית אחד בבית אל. הפרת ההבטחות שניתנו לבית אל פוגעות באימון בחברי הליכוד. פיתוח הישוב והעמידה בהתחייבות של הממשלה לבניית 300 יח"ד בבית אל מוטל על כל ח"כ מסיעת הליכוד".

לדבריהם, "אנו מבקשים מכל חברי כנסת של הסיעה להפעיל את השפעתם על ראש הממשלה לקיים את הבטחתו לאחר הרס הבניינים בשכונת האולפנה ובשנית אחרי הרס בתי דריינוף, לבנות 300 יח"ד בבית אל. נאמנות לדרך היא מן הערכים העליונים של תנועת הליכוד. על כן אנו דורשים מהממשלה לעמוד בהבטחתה".

על המכתב חתומים: שוקי אוחנה- יו"ר סניף צפת, נתן אנגלסמן- יו"ר סניף מטה בנימין, דובי קוזול - יו"ר סניף קרני שומרון, רחלי בן ארי סקעת - יו"ר סניף רעננה, יוסי והב - יו"ר סניף פתח תקווה, אליעזר רודריג - יו"ר סניף קרית ארבע, בנימין דנה פיקאר - יו"ר סניף בית אל, אמיר וייטמן - יו"ר הליברלים בליכוד,
חן גוטרמן - תורה בציון, דוד שאיין - יו"ר צעירי הליכוד, אריק קלנר יו"ר נשיאות צעירי הליכוד ופורום דרור, שמעון אסולין - יו"ר סניף אשקלון, ישי מרלין - יו"ר סניף גוש עציון, שלומי פייג - מצפה יריחו, אוריאל תנעמי - יו"ר סניף אזור, שלום שלמה אלפסי - יו"ר סניף אשדוד, אלחנן אנגלסמן - יו"ר סניף גבעת שמואל, צביקה גלנט- גבעת שמואל.