מסע הרכש נמשך: גם גיא גודס צהוב

מכבי תל אביב החתימה את גודס כעוזר הבכיר של נבן ספאחיה, שלמעשה ישמש כמאמן נוסף, על פי דרישת המאמן הראשי.

ניצן קידר , ג' בתמוז תשע"ז

חוזר אל הקווים ביד אליהו. גודס
חוזר אל הקווים ביד אליהו. גודס
צילום: אתר מכבי תל אביב

לא רק סגל השחקנים של מכבי תל אביב הולך ומתמלא בימים האחרונים אלא גם הסגל המקצועי.

כצפוי, ולאור דרישתו של המאמן החדש נבן ספאחיה, החתימה הקבוצה את גיא גודס כעוזר המאמן הבכיר. החוזה הוא לשנה אחת ועל פי בקשת ספאחיה, גודס ישמש כמאמן נוסף, כמעט שווה זכויות למאמן הראשי.

גודס, בן ה-46, שיחק במכבי תל אביב בין השנים 1991 ל-1999 והפגין כישרון קליעה נדיר ואינטליגנציית משחק גבוהה, שעזרה לו במעבר הטבעי לתפקידי האימון השונים.

בעונת 2006/7 הצטרף גודס לצוות האימון של מכבי, כעוזרו של ספאחיה, עמו הוא סוגר כעת מעגל. בהמשך היה עוזרם של עודד קטש וצביקה שרף, והשלים קדנציה מוצלחת ביותר של 4 שנים כעוזרו הראשי של דיוייד בלאט (עונות 2014-2011), כשהשיא היה הזכייה בטרבל ב-2014.

בעונת 2014/15 היה גודס המאמן הראשי של מכבי תל אביב, זכה עימה בגביע המדינה והגיע לשלב ההצלבה ביורוליג. גם את עונת 2015/16 החל כמאמן ראשי בקבוצה אך סיים את תפקידו בנובמבר 2015.

במהלך הקריירה ובתפקידיו השונים במכבי זכה גודס ב-21 תארים - 11 אליפויות, 8 גביעי מדינה, אליפות האדריאטית וכמובן היורוליג ב-2014.

במכבי תל אביב, ששמה את הדגש העונה על החזרת שחקנים ומאמנים שמודעים לסמל הצהוב אמרו כי "גודס הוא מכביסט אמיתי, איש מקצוע מעולה שיידע לעבוד בהרמוניה עם המאמן הראשי ונחשב לאחד האנשים הוותיקים והטובים במערכת עם ניסיון אדיר של 16 עונות במכבי - כשחקן, כעוזר מאמן וכמאמן ראשי".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il