תפנית: בר טימור נשאר בירושלים

אחרי שכבר נראה היה שיעשה מעבר ישיר מהמדים האדומים של האלופה לצהוב כחול של המכבים מת"א, הישראלי המוכשר נשאר בבירה

נרי וייס , י"ח בתמוז תשע"ז

בר טימור, נשאר אדום
בר טימור, נשאר אדום
צילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

"בוא ניקח אליפות שלישית, בר", כך צייץ אורי אלון, הבעלים של הפועל ירושלים בחשבון הטוויטר שלו היום (רביעי), כשהודיע בכך על הישארותו של בר טימור במדים האדומים של האלופה הפועל ירושלים.

הישארותו של טימור בבירה מהווה תפנית כשנראה היה כי הגארד הצעיר והמוכשר ששיחק בשלוש השנים האחרונות בירושלים, קרוב לחתימה אצל היריבה המרה מכבי תל אביב שעל פי דיווחים אף הגיעה כבר לסיכום איתו על תנאיו.

אחרי שראה כיצד מנחיתים עוד ועוד שחקנים על העמדה שלו, כשהשיא היה עם החתמתו של יוגב אוחיון ממכבי ת"א, טימור החל לנהל משא ומתן עם הצהובים מת"א ולמרות שכבר הגיעו לסיכום, בחר לבצע פניית פרסה, להישאר אצל האלופה ולהילחם על דקות משחק ומקומו.

טימור הוא לא הראשון שמגיע לסיכום ומחליט לחזור בו, כשרק בעונה שעברה היה זה דגן יבזורי שהגיע לסיכום עם הפועל ירושלים ובסופו של דבר בחר לחתום אצל הצהובים מת"א.

הישארותו של טימור בן ה-25 בבירה מהווה מבחינת האלופה הצהרת כוונות על רצונם לשחק עם הישראלים המובילים ביותר, כשבעונה שעברה העמיד השחקן ממוצעים של 10 נקודות, 2.2 ריבאונדים ו-3.5 אסיסטים למשחק במדי הפועל ירושלים בליגת העל, בעוד ביורוקאפ קלע 4.7 נקודות למשחק.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il