אלופות: הגרלה קלה להפועל באר שבע

בהגרלת הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות נקבע כי אם באר שבע תעפיל לשלב הבא תפגוש היא את המנצחת בין ז'לגיריס ל-לודוגורץ

נרי וייס , כ' בתמוז תשע"ז

שחקני באר שבע. יעפילו לשלב הבא?
שחקני באר שבע. יעפילו לשלב הבא?
צילום: פלאש 90

מזל של אלופים? הגרלה קלה מאוד לאלופת ליגת העל הישראלית, הפועל באר שבע, כשזו הוגרלה היום (שישי) לסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות.

האדומים מבירת הנגב שמחזיקים ביתרון 1:2 על פני הונבד פודפשט ההונגרית במשחק הראשון שהתקיים השבוע באצטדיונם הביתי, אצטדיון טוטו טרנר שבבאר שבע, אמנם עשו הישג יפה בעונה שעברה כשהגיעו עד לשלב 32 הקבוצות האחרונות במפעל הליגה האירופית, המפעל המשני בחשיבותו בכדורגל האירופי, אך עדיין בהגרלה היום היו אלה בלתי מדורגים מה שיכול היה לזמן להם הגרלה קשה ומפגש נוסף בין היתר גם עם סלטיק שהדיחה אותם בעונה שעברה, או אולימפיאקוס אותה עברו בדרך לשלב הבתים של הליגה האירופית.

בסופו של דבר זימנה להם יד הגורל וההגרלה מפגש נוח בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, במידה שיעפילו לשם, כשהוגרלו מול המנצחת במשחק בין ז'לגיריס וילנה הליטאית או לודוגורץ רזגארד הבולגרית.

במשחק הראשון בין השתיים, ניצחו הליטאים והפתיעו בתוצאה 1:2.

המשחק הראשון אם אכן באר שבע תעפיל לשלב הבא, יתקיים באצטדיונם הביתי טוטו טרנר ב-25 או ה-26 ביולי והגומלין בחוץ שבוע לאחר מכן.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il