עו״ד שמרון המריא לחופשה בארה״ב

מקורבו של נתניהו שנחקר סביב פרשת הצוללות שוחרר ממעצר בית והמריא לחופשה בחו״ל באישור המשטרה. לא הוצא נגדו צו איסור יציאה מהארץ.

ערוץ 7 , כ"ב בתמוז תשע"ז

עו"ד דוד שמרון
עו"ד דוד שמרון
צילום: מרים אלסטר. פלאש 90

עורך הדין דוד שמרון, פרקליטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו שנחקר סביב עסקת הצוללות, המריא לחופשה פרטית של מספר שבועות בארה"ב לאחר ששוחרר במוצאי שבת ממעצר בית ולא הוטלו עליו מגבלות שמונעות את יציאתו מהארץ.

חופשתו של שמרון תוכננה בעבר ואושרה על ידי גורמי האכיפה. אפשר שהדבר מעיד כי חלקו בפרשה קטן מכפי שמייחסים לו חלק מאמצעי התקשורת.

עו"ד עמית חדד, שמייצג את שמרון, אמר בשבוע שעבר כי מרשו פעל בהתאם לחוק בכל הנוגע לעסקת הצוללות. "למרות סיטואציה לא פשוטה מבחינה אישית ומקצועית, עו"ד שמרון חש במידה רבה הקלה על כך שסוף סוף ניתנת לו ההזדמנות להציג את עמדתו המלאה ואת נקודת המבט שלו בפני רשויות החוק. עו"ד שמרון פעל בהתאם לחוק.

״הוא שיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו, ובטוח כי רשויות החוק יגיעו לאותה המסקנה. עו"ד שמרון יעמוד לרשות החוקרים בכל עת שבה יבקשו זאת", אמר עו״ד חדד.

גם מפקד חיל הים לשעבר האלוף במיל׳ אליעזר (צ'ייני) מרום שוחרר אמש ממעצר בית. על השניים נאסר להיפגש עם כל גורם שעשוי להיות מעורב בפרשה, כולל ראש הממשלה נתניהו.