גדולי הזמר הדתיים כובשים את אשקלון

"דאגנו השנה לשלב אירועי קיץ שמתאימים לכולם, לציבור החרדי ולכיפות הסרוגות כל אחד יקבל את האמנים והמופעים האהובים עליו".

בני טוקר , ט"ז באב תשע"ז

חנן בן ארי
חנן בן ארי
צילום: יח"צטוען....

המשנה לראש עיריית אשקלון חי דהרי מספר בראיון לערוץ 7 על אירועי הקיץ המיוחדים בחסות האגף לתרבות תורנית שמיועדים לציבור הדתי והחרדי בקיץ הזה.

"השנה כל תושבי אשקלון מהמגזר הדתי והחרדי ימצאו את עצמם במקום מאוד מרכזי. דאגנו השנה לשלב אירועי קיץ שמתאימים לכולם, לציבור החרדי ולכיפות הסרוגות כל אחד יקבל את האמנים והמופעים האהובים עליו", הוא מספר ביומן הצהריים.

דהרי סוקר חלק מהמופעים המובחרים, "שוטי הנבואה וחנן בן ארי יופיעו בהיכל התרבות, רמי קלינשטיין יאחר במופע אחר את יונתן רזאל ושולי רנד, בכל הארועים החלה מכירה מוקדמת של כרטיסים. מופע הדגל לכלל הציבור הדתי והחרדי יתקיים בכ"ד אב, יעקב שוואקי מארח את ישי ריבו באמפי פארק באשקלון וזו הפעם הראשונה שהתרבות היהודית מגיעה לאמפי שהיה עד כה שמור לאמנים הגדולים של הציבור הכללי. אני ממליץ להזדרז לקנות כרטיסים. בנוסף יש את המופע 'מתגברים' שרץ בכל רחבי הארץ וזוכה להצלחה ואתמול היה לנו החלקה על הקרח בהיכל הספורט העירוני, אין ספק שאשקלון על המפה".

לדבריו, ראש העיר החדש תומר גלאם מבקש יותר ויותר לחזק את הקשר עם הציבור הדתי, "אני רוצה לומר תודה מיוחדת לשותפים שלנו בעירייה למחלקה לתרבות תורנית ויהודית בניהולו של שרון אלמליח שעושים עבודת קודש ואילולא העבודה הקשה שלהם לא יכולנו להרים כאלה אירועים וכמובן לראש העיר תומר גלאם שכשנכנס לתפקיד אמר לי שהוא רוצה שיהיה יותר שיתוף פעולה עם הציבור הדתי ואי אפשר להתעלם ממנו והוא צריך לקבל במה מרכזית באירועי הקיץ".

דהרי סבור שהעיר אשקלון היא דוגמא לעיר שבה גם האוכלוסיה הדתית מוצאת לעצמה מקומות נופש ובילוי כשרים, "דאגנו לכך שכל תושבי העיר מהמגזר הדתי ימצאו את עצמם במקום מרכזי בחופש ולא יצטרכו לנדוד למקומות אחרים. יש לנו באשקלון גם חוף נפרד ובימים אלה אנחנו מתגברים את רמת הצניעות למהדרין כך שכל מי שיגיע יוכל לשחות ללא הפרעות. ביום שישי הקרוב כולם מוזמנים לאירועי "שישי שמח" עם צוות מוסיקה פעלולים ופיינטבול החל משתיים עשרה עד חמש בחוף הנפרד".

הוא מפתיע ומספר כי גם בציבור הכללי מגלים התעניינות במופעי הקיץ של הציבור הדתי, "אשקלון היא עיר מעורבת אבל שומרים בה על הסטאטוס קוו ואף אחד לא פוגע בשגרת החיים של השני. אבל אני כבר יודע שגם בציבור הכללי מתעניינים במופעים ורכשו כרטיסים ליעקב שוואקי לישי ריבו ושולי רנד".