"אמא עברה שבעה מדורי גיהנום"

בנה של שולה זקן מפרסם פוסט אמיץ ובו הוא מותח ביקורת חריפה על אמירתו של ארי הרו, "אני לא שולה זקן".

נדב זקן , ט"ו באב תשע"ז

שולה זקן
שולה זקן
צילום: פלאש 90

נדב זקן, בנה של שולה זקן, מתייחס בפוסט שכתב בעמוד הפייסבוק שלו דבריו של עד המדינה החדש ארי הרו שטען "אני לא שולה זקן".

"הוא צודק כי שולה זקן עברה שבעה מדורי גיהנום ולא שיתפה פעולה עם רשויות החוק בניסיונם להפיל ראש ממשלה מכהן- ראש ממשלה שנבחר על ידי הציבור ויצאה למאבק משפטי ארוך של 8 שנים", כותב הבן.

"ארי הרו צודק, הוא לא שולה זקן, להבדיל ממנו היא ניהלה שנים משפטים לא לה, בידיעתה את גובה המחיר, רק בכדי לאפשר לפטרונה להגן על עצמו, כאמור עד לשלב שהוא עצמו בגד בה, הפנה לה את גבו והפיל (סליחה, ניסה להפיל) את כל עוולותיו עליה - ובינינו, ובכל זאת המשיכה להגן עליו ובהתנהגותה הזו ״העניקה" לו שני זיכויים. ארי הרו צודק, הוא לא שולה זקן, הוא חתם על ההסכם הראשון שהובא לו ועוד במערכה הראשונה".

נדב מוסיף, "ארי הרו צדק. הוא אינו דומה לשולה זקן שלקחה אחריות על מעשייה שלה מהיום הראשון.

כדאי להגיד זאת אחת ולתמיד: אמא לא הפילה את אולמרט בכדי לחמוק מעונש. היא לא הפילה אותו כלל- הכל נעשה במו ידיו! הוא בעצמו. הוא ולא אחר.

אדון הרו, אינני מתיימר להבין או להיכנס לתוך נבכי החקירות בהן אתה מעורב. כל שאגיד: עד מדינה לעולם יהיה אדם שפשע וחטא. הפכת לעד מדינה ובחתימתך אישרת את עוולותיך. עזוב את ההשוואות המיותרות. אל תשתמש באימי בכדי לנקות את שמך – קח אחריות. אין מקום לפופוליזם זול", כתב זקן.

אמש (ראשון) פורסמו לראשונה הדברים שאמר הרו למקורביו, "זה לא דומה (לשולה זקן) - זה לא שעברתי על החוק יחד עם נתניהו ועכשיו אני מחפש להפיל את זה עליו כדי לחמוק מעונש", אמר הרו. "מאשימים אותי בעבירה שאיננה קשורה אליו ולדעתי לא עברתי אותה".

"לא חשבתי בזמן אמת שאלה עבירות פליליות וגם עכשיו אני לא מתיימר לקבוע זאת. לכן הטענה שזה 'לפתוח על נתניהו' איננה נכונה. זה לא עולם המושגים שלי בכלל".