תושב מצפה יריחו - בונה את יישובו

פגשנו את זאב (ולול) הורוביץ, מנכ"ל ש.א.ג. שסיפר לנו על הפרויקט החדש במצפה יריחו.

בשיתוף עם ש.א.ג. , ט"ו באב תשע"ז

פרויקט מצפה בראשית
פרויקט מצפה בראשית
הדמיית מחשבטוען....

בימים אלו הולכת וניבנת במרחק קצר מירושלים שכונה חדשה: "מצפה בראשית" במצפה יריחו.

נפגשנו עם זאב (ולול) הורוביץ מנכ"ל ש.א.ג., החברה שבונה את הפרויקט. ולול הוא אמנם איש נדל"ן מנוסה, אך כשמדובר בפרויקט הנוכחי, הוא מדבר איתנו בעיקר כתושב היישוב מזה כ-35 שנים.

"היישוב מצפה יריחו הוקם לפני 40 שנה כיישוב קטן מאוד ועם השנים התפתח מאוד והיום הוא מונה מעל ל-550 משפחות", מספר ולול, "ביישוב ניתן למצוא את מוסדות החינוך לכל הגילאים מרפאות, מרכז מסחרי ונמצא בהתפתחות גדולה".

אחד האלמנטים החשובים ביותר היום בתחום הנדל"ן הוא כמובן המיקום ומרחקי הנסיעה מהעיר הקרובה. גם בפרויקט הזה המרחק הקצר לירושלים הוא עניין מרכזי המושך אליו מתעניינים רבים.

ולול מעיד מהחוויה האישית שלו ומספר כיצד הוא מגיע במהירות מביתו למשרדו שבשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים, "אני יוצא מהבית ואחרי רבע שעה אני בפגישה אצלי במשרד".

כפי שאנו לומדים מהשיחה עם ולול, בנייה ביהודה ושומרון זה הרבה מעבר לנדל"ן - השותפים למלאכה מרגישים תחושה חזקה של זכות לבנות ולפתח את ארץ ישראל השלימה.

"34 שנים שאני מבצע עבודות ביהודה ושומרון", מספר ולול, "אני מקפיד לבצע את הבנייה שלי ביהודה ושומרון - מעל 90 אחוזים מפעילות החברה זה ביהודה ושומרון. אנחנו מרגישים שאנחנו עושים היסטוריה לעם ישראל ומעבר לעבודה השוטפת ולפרנסה - זה נותן תחושה עילאית".

לפרטים נוספים לחצו כאן