מתנגדי נתניהו רוצים לעקור ההתיישבות

ראש מועצת שומרון יוסי דגן: מי שרוצים להפיל את נתניהו, רוצים גם לעקור את ההתיישבות ולהקים מדינת טרור. זו העת לחזק את ראש הממשלה.

עדו בן פורת , ט"ז באב תשע"ז

יוסי דגן
יוסי דגן
Flash 90

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, פעיל מרכזי במפלגת הליכוד, פרסם הערב (שלישי) הודעת תמיכה בראש הממשלה נתניהו בעקבות החקירות נגדו והמאמצים של עיתונאי השמאל לפגוע בו.

תחת הכותרת ''מחזקים את ידי ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו'' כתב דגן בדף הפייסבוק שלו כי ''אלו הדורשים את התפטרותו של נתניהו כאן ועכשיו, לא מבקשים את שלטון החוק הם מבקשים להחליף את המחנה הלאומי בשלטון השמאל.

''מי שרוצים להפיל את נתניהו, רוצים גם לעקור את ההתיישבות ולהקים מדינת טרור במרחק יריקה ממישור החוף. זו העת לחזק את ראש הממשלה נתניהו, לתמוך בו ולעמוד כמחנה לאומי גדול מול כל השמאל'', הוסיף.

ראש מועצת שומרון ציין כי יש לו ויכוחים רבים עם ראש הממשלה על הדרישה לבנות בשומרון ובכל חלקי ארץ ישראל. ''אל מול מתקפה מרושעת של אלו הרוצים לא רק להקפיא את היישובים שלנו אלה גם מבקשים למחוק את ההתיישבות ובכך לפגוע במדינת ישראל - אני רוצה לומר, מר בנימין נתניהו הוא ראש ממשלה מצויין, הוא טוב למדינת ישראל כולה וגם להתיישבות ביהודה ושומרון על אף מחלוקות שקיימות ולעיתים הן קיימות.

"אנו עומדים לצד ראש הממשלה בצורה ברורה שאינה משתמעת לשני פנים, ונדרוש את הערך הדמוקרטי הברור והמובן מאליו ששלטון מחליפים בקלפיות - לא בחקירות!'', הדגיש יוסי דגן.