"המטרה המרכזית - שיפוץ אצטדיונים"

בערב הגאלה לפתיחת עונת 2017/18 בכדורגל באופן רשמי, הודיע יו"ר מנהלת הליגות: "החזון לקראת העונה - הפיכת אצטדיונים לחכמים"

נרי וייס , י"ח באב תשע"ז

איזי שרצקי. יש התקדמות
איזי שרצקי. יש התקדמות
צילום: פלאש 90

"מאז שהוקמה המנהלת מרגישים שינוי גדול", כך אמר בערב הגאלה המיוחד לפתיחת עונת 2017/18 בליגת העל בכדורגל באופן רשמי, בעלי קבוצת הכדורגל של עירוני קריית שמונה, איזי שרצקי.

בערב שהתקיים באצטדיון נתניה החדש, רגע לפני משחק אלוף האלופים בין אלופת המדינה הפועל באר שבע למחזיקת גביע המדינה, בני יהודה תל אביב, הוצג הכדור החדש שייכנס לשימוש במהלך חודש נובמבר.

הכדור הרשמי של מנהלת הליגות לכדורגל לעונת 2017/18 עוצב ע״י חברת המיתוג Parazar, כשזה מבוסס על קווי הרשת של המותג והפיכתם לקווי אנרגיה מופשטים העוטפים את הכדור בתנועה סיבובית ובונים שכבות על גבי שכבות של צבעים כחולים המייצגים את צבעי הליגה והמדינה.

"אני מאוד נרגש לפתוח את העונה הרביעית של המנהלת עם משחק אלוף האלופים שישוחק זו השנה השלישית", אמר יו"ר מנהלת הליגות בכדורגל אורן חסון. "עברו שלוש שנים מאז יצרנו את תוכנית החומש ואחר שבעונה הראשונה סיגלנו לעצמנו לפרסם את לוח המשחקים כמה שניתן מראש ודאגנו ששמות השחקנים יופיעו על חולצות המשחק, ובעונה השנייה היינו עסוקים בעיקר במכרז זכויות השידור - העונה השלישית והאחרונה שהתקיימה הייתה הפעם הראשונה בה שודרו כל משחקי ליגת העל בשידור ישיר.

לדברי חסון, העונה יתמקדו במנהלת הליגות בחוויה עבור האוהדים שפוקדים את משחקי הליגה - הווי אומר, שיפוצם של אצטדיונים רבים והפיכתם לחכמים. "לקראת העונה הזו המטרה המרכזית היא שיפוץ האצטדיונים הוותיקים, שצריכים לעמוד בקנה אחד עם האצטדיונים החדשים", אמר חסון שהוסיף כי "כרגע אצטדיון דוחא של סכנין והאצטדיונים של קרית שמונה, אשקלון ואשדוד לא מאושרים".

נציג השחקנים בערב הגאלה המסורתי והמיוחד היה חלוצה הפצוע של האלופה מבירת הנגב, בן שהר. "אני שמח ונרגש לעמוד כאן כנציג השחקנים לכבוד פתיחת עונת המשחקים", אמר שהר.

"לנו השחקנים, המשחק מהווה את פסגת החלומות שלנו. בשנים האחרונות החלום הזה כיפי יותר - עם מרגשים חדשים, שידורים וכמובן ההצלחה שלנו בהפועל באר שבע. כולנו רוצים להוות דוגמה טובה להשקעה, ערכים והתנהגות. אני מקווה שנהנה מעונה מלאת אתגרים והגשמת חלומות".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il