העצור בנתניה - סגן ראש העיר

שמעון שר, סגנה של ראש עיריית נתניה מרים פיירברג, עוכב הבוקר לחקירה וחיפוש נערך בביתו. מעצרו הוארך עד ליום שישי.

ערוץ 7 , ל' באב תשע"ז

החשוד. סגן ראש עיריית נתניה, הרב שמעון שר
החשוד. סגן ראש עיריית נתניה, הרב שמעון שר
צילום: Avi Dishi/Flash90

הרב שמעון שר, סגנה של ראש עיריית נתניה מרים פיירברג, הוא הבכיר בעירייה שעוכב הבוקר (שלישי) לחקירה על ידי בלשי היחידה הארצית לחקירות הונאה, כך הותר כעת לפרסם.

הבלשים אף ערכו חיפוש בביתו של שר במטרה לתפוס מסמכים הקושרים אותו לעבירות בהן הוא חשוד. מעצרו הוארך אחר הצהריים בהסכמה עד ליום שישי הקרוב.

שר חשוד בביצוע עבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים, במסגרת תפקידו כסגן ראש העיר נתניה. הוא כבר נעצר בעבר בחשד שקידם פרויקטים עבור קבלנים, ורק לאחרונה חזר לתפקידו כיו"ר ועדת התכנון והבניה בעיריית נתניה, ממנו הורחק בעקבות מעצרו הקודם.

נציין כי שר איננו הבכיר היחיד בעירייה החשוד בפלילים. בחודש מרס האחרון הודיעה המשטרה כי גיבשה תשתית ראייתית נגד ראש עיריית נתניה מרים פיירברג בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים סביב שבעה פרויקטים נדל"ניים.

בנוסף, המשטרה המליצה להעמיד לדין את בעלה לשעבר, אליהו פיירברג, בגין ניסיון קבלת שוחד בפרויקט אחד, ואת בנה צפריר פיירברג על עבירות שוחד ביחס לחמישה פרויקטים.

פיירברג נעצרה בספטמבר שעבר ולאחר חמישה ימים נשלחה למעצר בית. היא הורחקה מהעירייה למשך כחודשיים וחזרה ללשכתה רק בנובמבר האחרון.