להכניס 10 יורם שפטלים לביהמ"ש העליון

עו"ד איתמר בן גביר מגבה את דבריה של השרה שקד על בג"ץ, וקורא למנות שופטים אמיצים עם אג'נדה יהודית. "רק כך נגיע לשינוי המיוחל".

אלירן אהרון , ח' באלול תשע"ז

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
צילום: אלירן אהרון

עו"ד איתמר בן גביר מגיב בערוץ 7 לנאום של שרת המשפטים איילת שקד בכנס לשכת עורכי הדין, וקורא לה למנות שופטים עם אג'נדה יהודית, כלשונו, לבית המשפט העליון.

''צודקת שרת המשפטים, איילת שקד, השופטים בכלל לא לוקחים בחשבון ציוניות ומדינה יהודית. לא נותנים לזה משקל ממשי ואני ממסכים עם כל מילה ומילה של שקד. אני יודע שהכוונות שלה טובות, נכונות והיא פועלת בעניין", אמר בן גביר.

לדבריו שינוי מערכת המשפט לא יתרחש באמצעות חוקים שיגבילו אותו, כי בג''ץ יפסול את החוקים הללו. עו"ד בן גביר קורא ''להכניס לבית המשפט עשרה יורם שפטלים, להכניס שופטים עם אג'נדה יהודית, אמיצים, שלא מפחדים להילחם על הערך של מדינה יהודית. רק כך נגיע לשינוי המיוחל''.

כזכור, שרת המשפטים שקד מתחה אתמול (שלישי) ביקורת על בג"ץ במהלך נאומה בוועידת המשפט של לשכת עורכי הדין. נאומה נקטע על ידי פעילי שמאל קיצוני שנכחו באולם.

''הציונות לא תמשיך לכופף את ראשה בפני מערכת זכויות פרט המפורשת באופן אוניברסלי ובדרך המנתקת אותה מדברי ימי הכנסת ומהיסטוריית החקיקה שכולנו מכירים", אמרה שקד.