מוישי הולצברג קיבל אשרת כניסה להודו

את האשרה קיבל מוישי במסגרת מפגש עם שגריר הודו בישראל ובשמו של ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי שעמד בהבטחה שנתן בעת ביקורו בישראל

חיים לב , ט' באלול תשע"ז

ההבטחה קוימה. ראש ממשלת הודו מודי וראש הממשלה עם מוישי הולצברג
ההבטחה קוימה. ראש ממשלת הודו מודי וראש הממשלה עם מוישי הולצברג
צילום: חיים צח, לע"מ

מוישי הולצברג, בנם של שליחי חב"ד הרב גבי ורבקי הולצברג הי"ד שנרצחו בפיגוע במומביי ב- 2008, קיבל אמש אשרת כניסה חופשית להודו.

את האשרה קיבל מוישי בן ה-10 במסגרת מפגש עם שגריר הודו בישראל ובשמו של ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי שעמד בהבטחה שנתן להולצברג בעת ביקורו בישראל לפני כחודש וחצי. סבו וסבתו שמעון ויהודית רוזנברג זכו אף הם לאשרת כניסה.

לפני כחודש וחצי נועדו ראש ממשלת הודו מודי נרנרדרה וראש הממשלה נתניהו עם מוישי הולצברג. לפגישה עם ראשי הממשלות הגיע מוישי בליווי הורי אביו - נחמן ופרידה הולצברג מארה"ב, והורי אמו שמעון ויהודית רוזנברג מעפולה, שגם מגדלים אותו. סנדרה, המטפלת של מוישי שמלווה אותו מילדותו בהודו, הצטרפה גם היא לפגישה.

בשיחה עם ערוץ 7 סיפר הסב שמוישי מתכנן להיות כמו אביו שליח במומבאי, "הוא נולד שם ומבחינתו שם זה הבית, הוא רוצה לעשות בעוד שנתיים את הבר מצווה שלו וטיול שורשים בהודו גם כמובן במקביל להגיע לביקור אצל הרבי. הוא אמר אתמול לראש ממשלת הודו שכשהוא יהיה בן 18 הוא רוצה לחזור למומבאי ולהיות שם השליח והרב הראשי", סיפר.