כדורגל: חוסה רודריגז חתם במכבי ת"א

הקשר הספרדי הושאל לצהובים למשך עונה אחת. המאמן ג'ורדי קרויף: "הליגות והמועדונים בהם שיחק מעידים על היכולות והאיכויות שלו"

ניצן קידר , י"ד באלול תשע"ז

חדש בצהוב . חוסה רודריגז
חדש בצהוב . חוסה רודריגז
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

חוסה רודריגז מרטינס, קשר ספרדי בן 22 הצטרף בצהריים (שלישי) באופן רשמי למכבי ת"א.

השחקן הושאל לצהובים לעונה אחת מקבוצת מיינץ הגרמנית. בחצי השנה האחרונה הוא שיחק במדי מלאגה הספרדית.

מאמן מכבי ת"א ג'ורדי קרויף אמר לאתר הרשמי: "רודריגס הוא שחקן שלמרות גילו הצעיר עבר לא מעט בקריירה שלו עד כה. הליגות והמועדונים בהם היה מעידים על היכולות והאיכויות שלו".

"אנו מאמינים שהוא זקוק לביטחון ולהיות במקום המשחק את הכדורגל המתאים לו. מכבי יכולה לתת לחוסה את הבמה הזאת על מנת שיוכל להראות את שוויו האמיתי ולשחק משחקים רבים במהלך העונה", אמר קרויף.

רודריגז עצמו סיפר, "היו לי הצעות נוספות לצאת בהשאלה ממיינץ, שלא היו משאילים אותי לכל מועדון אך לאחר ששוחחתי עם ג'ורדי בחרתי להצטרף למכבי ת"א".

השחקן עשה את צעדיו הראשונים בכדורגל במחלקת הנוער של עיר הולדתו וייאחויוסה בחבל אליקאנטה לפני שעבר לאקדמיות של הרקולס וריאל מדריד, שם העניק לו ז'וזה מוריניו ב-2012 את הופעת הבכורה שלו בבוגרים.

רודריגז ייצג את ספרד בכל הנבחרות הצעירות מהנערים עד גיל 17 עד לנבחרת הצעירה עד גיל 21 ואף שימש כקפטן נבחרת הנוער של ספרד בגמר אליפות אירופה ב-2013.

הוא כבש ארבע שערים ב-61 הופעות במדי ריאל מדריד ב' ו-2 שערים ב-27 הופעות במהלך עונת השאלה בדפורטיבו לה קורוניה ב-2014/15 הובילו למעבר של רודריגס לגאלאטסראי, לפני שמיינץ רכשה אותו מהטורקים בקיץ 2016.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il