יונינה באלבום בכורה - "אמת פשוטה"

לאחר שכבשו את הרשת עם מליוני צפיות, הצמד המוסיקלי "יונינה" (יוני ונינה טוקייר) משחררים אלבום בכורה, "אמת פשוטה". שירת נשים

רפאל לוי , י"ד באלול תשע"ז

יונינה
יונינה
כפיר זיוטוען....

הצמד המוסיקלי "יונינה" (יוני ונינה טוקייר), המוכרים לרבים מסרטוני הרשת בפייסבוק ויוטיוב כשהם שרים שירים ובזמן שהם אוחזים בבתם התינוקת, מוציאים את אלבום הבכורה שלהם, "אמת פשוטה".

האלבום מומן באמצעות קמפיין הדסטארט מוצלח אשר גייס 128,000 ש"ח והגיע לסכום היעד תוך שבועיים בלבד.

יונינה הם זוג נשוי שפרץ בזכות הסרטונים שהעלו לרשת מסלון ביתם מדי שבוע, כך רכשו קהל נאמן מסביב לעולם שעוקב ומגיע להופעות שלהם בארץ ובחו"ל.

האלבום שוזר בתוכו מגוון מפתיע של סגנונות- שירים בעברית ובאנגלית, ניגון ישראלי לצד קאנטרי מערבי, חומרים ממגירות הלב אך גם מן המקורות. השניים אחראים על כתיבת המילים והלחנים באלבום, ביחד ולחוד. האלבום הוא פרי יצירתם של מספר מפיקים מוזיקלים שהטביעו בו את חותמם הייחודי: בנואה נחייסי וטל רונן, עמית בן עטר, אודי תורג'מן, ליאור שושן ואורן צור.

"האלבום הזה הוא יומן מסע זוגי. הוא נולד לפני שנים, במגירות הנפרדות שלנו", מספרים השניים. "היינו בדרך לאלבומי סולו כשנפגשנו, ולא יכולנו לדמיין לאן ההיכרות בינינו תיקח אותנו ואת השירים שלנו. אספנו אל תוך האלבום יצירות מהעבר ומההווה, שנוצרו ביחד ולחוד, ובעיקר את המיזוג המוסיקלי שנוצר ביננו..."

הופעות השקת האלבום יהיו ב-30.10 בזאפה הרצליה וב-31.10 בזאפה ירושלים.