תשתיות החשמל יותאמו לגידול ביו"ש

בעקבות פגישה עם ראש מועצת שומרון הנחה יו"ר חברת חשמל את מנהל המחוז לסיים הכנת תוכנית אב שתותאם לגידול הצפוי לטובת התושבים.

ידידיה בן אור , ט"ז באלול תשע"ז

פגישת ראש מועצת שומרון ויו"ר חברת החשמל
פגישת ראש מועצת שומרון ויו"ר חברת החשמל
צילום: רועי חדי

בעקבות פגישה שנערכה בין ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ויו"ר חברת חשמל יפתח רון-טל, הודיע יו"ר חברת חשמל כי החברה תפעל לקדם תכניות פיתוח לשיפור והתאמת רשת החשמל לגידול הצפוי ביהודה ושומרון.

במהלך הפגישה הציג דגן יחד עם הצוות המקצועי של אגף הנדסה במועצה האזורית שומרון בפני רון-טל ואנשיו את הגידול הצפוי בשומרון. על פי התחזיות, הגידול בתעשייה יעמוד עד 2025 על 270% והגידול בבתי אב יעמוד על 34%.

יו"ר חברת חשמל הנחה את מנהל המחוז לסיים הכנת תוכנית אב שתותאם לגידול הצפוי לטובת התושבים.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך על ההתגייסות המהירה של חברת חשמל והעומד בראשה ואמר: "זוהי בשורה לתושבים. נושא החשמל והפסקות החשמל הוא נושא שמטריד את התושבים. אנחנו שמחים שיו"ר חברת חשמל רואה את ההיערכות לגידול הצפוי כיעד חשוב והתגייס מייד לשפר את השירות למען התושבים"

יו"ר חברת החשמל, אלוף במיל. יפתח רון-טל, ציין "התרשמתי מאוד מקצב הגידול והפיתוח של המועצה, ומשיתוף הפעולה עם הצוות המוביל שלה, בראשותו של יוסי דגן. חברת החשמל מחויבת לאספקת חשמל סדירה ואיכותית לתושבי המועצה . הנחיתי את הצוות המקצועי לפעול בהקדם לקידום תכניות עבודה".