סוגרים חשבון עם גואטה?

רמי סדן: מנסים לסגור חשבונות עם ח"כ גואטה בתוך ש"ס - אלי ישי: לא עומד מאחורי הדחת גואטה

ערוץ 7 , כ"ג באלול תשע"ז

ח"כ יגאל גואטה (משמאל) בכנסת
ח"כ יגאל גואטה (משמאל) בכנסת
צילום: יצחק הררי, פלאש 90

רמי סדן, מי שהיה אמור להתמנות ליו"ר דירקטוריון חדשות 10 ובלחץ תנועת ש"ס וח"כ יגאל גואטה בתוכם, הודח מתפקידו, התראיין הבוקר לרדיו 'קול ברמה' וסיפר על תחושותיו בפרשת התפטרותו של ח"כ גואטה.

"לא היתה בי שמחה לאיד על התפטרותו של גואטה, היה לי צער גדול. כמו במקרה שלי, המערכת צריכה לפעול לפי שיקולים עניינים ולא לסגור חשבונות פוליטיים".

"רצו לסגור איתי חשבונות פוליטיים כדי שנציג הציונות הדתית לא יהיה בערוץ 10, אנשים מתוך הערוץ חברו לאנשי ש"ס. כך גם אצל גואטה, הציגו לרבנים מצג שווא, נעשה לו עוול כדי לחסל חשבון בתוך המפלגה. אני מייעץ לו לסגור הכל מול חכם שלום כהן בארבע עיניים".

במשדר התראיין גם יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי שהשיב לטענות על מעורבותו בקמפיין נגד גואטה, "ברור שאני לא עומד מאחרי הדחת גואטה. מעניין שכשהרבנים קוראים להחזיר את דרעי, זה באמת הרבנים, וכשהרבנים קוראים להדיח את גואטה, טוענים שזה אלי ישי".

ישי הוסיף וטען, "כששמעתי את האשמות של אנשי דרעי, שאלתי את עצמי האם באמת אנשי דרעי והסובבים אותו לא יכולים להתנתק מאלי ישי, כל דבר הוא קובע את סדר היום, הוא מחליט בכל דבר ובכלל אני מדיח ח"כים וממנה ח"כים, זה קרדיט לא רע".