סוכות בירושלים: תיאטרון לכל המשפחה

תאטרון פסיק ועיריית ירושלים יוצאים בחגיגה שכולה תרבות לרגל חוה"מ סוכות: הצגות ופעילויות לכל המשפחה.

ערוץ 7 , י"א בתשרי תשע"ח

דוד וגוליית
דוד וגוליית
יותם דביר

ההיסטוריה המטורפת של ירושלים בתאטרון פסיק - פסטיבל תאטרון לכל המשפחה בחוה"מ סוכות.

תאטרון פסיק ועיריית ירושלים יוצאים בחגיגת תרבות שכולה ירושלים, עם הצגות ופעילויות לכל המשפחה. והכניסה חופשית!

תאטרון פסיק הירושלמי יושב בבית מזיא לתאטרון, בין שוק מחנה יהודה התוסס, שכונת נחלאות הציורית והמדרחוב הירושלמי. תאטרון פסיק הינו תאטרון יוצר ותיק בירושלים, בעל רפטואר הצגות עשיר ועשייה קהילתית נרחבת בעיר. בחוה"מ סוכות הוא פותח את שעריו לכל העולים לרגל לירושלים, ומזמין את התושבים והמבקרים להפנינג הצגות וסדנאות לכל המשפחה.

במסגרת האירועים השונים תוכלו ליהנות מההצגה "ההיסטוריה המטורפת של ירושלים"- הצגת תאטרון ומולטימדיה מצחיקה, מרגשת ומעוררת מחשבה. ההצגה סוקרת את דפי ההיסטוריה של ירושלים במרוץ מתקופה לתקופה בזמן. בנוסף תוכלו ליהנות מהצגת הילדים "דוד וגוליית", זוכת פרס חביב הקהל בפסטיבל הצגות הילדים בחיפה.

לאחר ההצגות ניתן להשתתף בסבב סדנאות מתחלפות המועברות על ידי מיטב השחקנים והמפעילים של התאטרון; סדנת מוסיקה על כלי נגינה ממוחזרים, סדנת ליצנות וקסמים וסדנת מסכות קומדיה דל- ארטה. כמו כן התאטרון מקיים סיורים תיאטרליים מודרכים לאורך היום בשכונת נחלאות.

האירועים יתקיימו בין התאריכים י"ח – כ' בתשרי התשע"ח 8-10 באוקטובר 2017 בבית מזיא לתאטרון בירושלים, לאורך כל שעות היום.

הכניסה לפסטיבל הינה חופשית, בהרשמה מראש עקב מספר מקומות מוגבל. במקום תוקם סוכה לנוחות הקהל.

להרשמה ופרטים נוספים חפשו "סוכות בתאטרון פסיק" , לחצו כאן, שלחו מייל ל roniaigrs@gmail.com, כתבו לנו בפייסבוק או התקשרו 02-5472975.

היסטוריה בתאטרון פסיק
עדי אבגזר

תיאטרון "פסיק" נוסד בירושלים בשנת 1997 ע"י אסי שמעוני, שמואל הדג'ס ועוזי ביטוון בשנת 2001 הפך התיאטרון לעמותה רשומה והרחיב את פעילותו האומנותית והקהילתית.

לא בִּכְדִי ממוקם תיאטרון פסיק בירושלים, בירת העולם בראייה ההיסטורית הרוחנית והתרבותית: החזון של התאטרון - לפתח את ירושלים להיות מרכז התרבות העולמי הטוב ביותר. השורשים ההיסטוריים העמוקים של העיר וההשפעות הרב תרבותיות בה - מספקים מקור השראה מגרה ובימה אינטלקטואלית להתפתחות אמנותית, המהווים מקור משיכה לעיר לשוחרי האמנות.