צפו: הרמת כוסית עם משה ליאון

שרים, אנשי עסקים וציבור ירושלמי רחב השתתפו בהרמת הכוסית של משה ליאון לכבוד השנה החדשה.

ערוץ 7 , ה' בתשרי תשע"ח

משה ליאון ואיילת שקד
משה ליאון ואיילת שקד
צילום: יח"צ

חבר הנהלת העיר ירושלים ומחזיק תיק המינהלים הקהילתיים, משה ליאון, קיים ערב השנה החדשה אירוע הרמת כוסית בבית המלון קראון פלזה בירושלים בהשתתפות שרים, אנשי ציבור ותושבי ירושלים.

את האירוע הנחה העיתונאי קובי אריאלי. נוסף על ציבור רחב באולם שהיה מלא מפה לפה, נכחו גם מספר שרים ואישי ציבור, מקורביו של ליאון: שרת המשפטים איילת שקד, השר לענייני ירושלים זאב אלקין, שר התקשורת איוב קרא וראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת. הארבעה נשאו דברי ברכה במהלך האירוע וציינו לשבח את עשייתו של ליאון בירושלים.

גם אישי ציבור ודמויות מרכזיות בציונות הדתית נכחו באירוע של ליאון, ביניהן חברת הכנסת שולי מועלם, חברי מועצת העיר אריה קינג, דב קלמנוביץ וחגית משה- סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הכספים בעיריית ירושלים אשר נמצאת בימים אלו בקשר הדוק עם ליאון.

שיתוף פעולה בין השניים הוביל לקיום 14 אירועי תרבות משמעותיים בשכונות, ביניהם הופעתו של חנן בן ארי בגבעת מרדכי לפני כשבועיים.

ליאון מצידו מתקרב גם לרבני הציונות הדתית ומצהיר לאחרונה על כוונותיו לשפר את מעמד הציונות הדתית בירושלים ובתוך כך על מוכנותו לשתף פעולה עם כל נציג ציבור של הציונות הדתית, בתוך ומחוץ לעיריית ירושלים.

בדברים שנשא התייחס ליאון לעשייתו בעיר והצביע על הרפורמות בתקציבי המינהלים הקהילתיים, על שיתופי הפעולה עם ראש העיר ועל תכניותיו לטיפול בסוגיות בירושלים כגון תכנון ובנייה, חינוך וניקיון. ליאון קינח את נאומו בשירת ״שבחי ירושלים״ עם הזמר הירושלמי הידוע איציק קלה.

עוד אמר ליאון:"ברוך ה', זכינו ואנו חיים בשנה שתיזכר לדורי דורות- שנת היובל לאיחוד ירושלים. דורות של יהודים חלמו, קיוו והתפללו על ירושלים... וכעת אנו כאן, היינו כחולמים. זה נכון שירושלים צועדת קדימה לקראת עתיד טוב יותר, אבל עוד צעדים רבים לפנינו. בחזוני אני רואה ירושלים רבת גוונים שכל אזרחי ישראל גאים בה ורוצים לחיות בה".

לסיום בירך ליאון את הקהל בברכת שנה טובה ושנת צמיחה ושגשוג לעיר ירושלים.טוען....