מנהלת חדשה בהדסה הר הצופים

ד"ר תמר אלרם מונתה למנהלת בית החולים הדסה הר הצופים. אלרם שימשה בעבר סגנית מנהל הדסה עין כרם.

חזקי ברוך , ח' בתשרי תשע"ח

ד"ר אלרם
ד"ר אלרם
צילום: דוברות הדסה

הנהלת המרכז הרפואי הדסה הודיעה היום (ה') על בחירתה בד"ר תמר אלרם לתפקיד מנהלת בית החולים הדסה הר הצופים בירושלים.

ד"ר אלרם, רופאה מומחית במנהל רפואי וברפואת נשים, בוגרת האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת הרוורד, נבחרה, בתום הליך בן מספר חודשים, להחליף את ד"ר אסנת לבציון קורח אשר סיימה תפקידה והתמנתה למנהלת בית החולים אסף הרופא.

מינויה של ד"ר אלרם אושר על ידי ועדת המינויים דירקטוריון הדסה פה אחד.

פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל הדסה, אמר כי "תמר חזרה הביתה אל הדסה. בחירתנו בתמר נעשתה בלב שלם מתוך אמונה ביכולותיה הגבוהות לניהול בית החולים בהר הצופים, ולהביאו אל גבהים חדשים ולעמידה בקדמת בתי החולים בארץ. תוכניות רבות באמתחתינו עבור המערך בהר הצופים, חלקן החלו לקרום עור וגידים בשנה האחרונה, כמו שדרוג מערך ההדמיה, כולל MRI ובקרוב צנתורים ואנגיו, שדרוג חדרי הניתוח, חדרי הלידה ומחלקת יולדות.

''סיימנו את תכנון בניין השיקום החדשני וממש לפני סוף השנה גם השלמנו את תוכנית האב להקמת מגדל אשפוז חדשני, מיון חדש ומבנה נשים וילדים חדשים. אני יודע כי תמר תהיה מובילה של תוכניות אלה ורבות אחרות, תעשיר ותפתח את המרכז הרפואי, את צוות העובדים ואת הטיפולים שהוא יעניק לתושבי ישראל", פירט רוטשטיין.

נשיאת ארגון נשות הדסה העולמי, אלן הרשקין, אמרה "אנו מברכים על מינויה של ד"ר תמר אלרם, אשר חוזרת אל המרכז הרפואי הדסה כמנהלת הדסה הר הצופים, ומביאה עמה חוכמה, יצירתיות וחמלה לעמדת מנהיגות מאתגרת ומשמעותית זו".

ד"ר אלרם, אשר תחל בתפקידה בשבועות הקרובים, מסרה היום "אני נרגשת ושמחה מאוד על הבחירה בי לניהול מערכת בריאות מכובדת שכזו. גאה לחזור אל הבית שלי, בו חונכתי כרופאה, ספגתי את ערכי הדסה והתמחתי בתפקידי ניהול שונים.

''אני מצפה לעבודה תוך שיתוף פעולה מלא עם צוות בית החולים כולו, על מנת שנצעיד את הדסה הר הצופים להיות בית חולים מוביל, מרכז רפואי שהוא הבחירה של תושבי ירושלים וסביבותיה", הוסיפה.