מינויים חדשים בסיעת המחנה הציוני

אבי גבאי מינה את ח"כ יואל חסון לתפקיד יו"ר סיעת המחנה הציוני. ח"כ שלי יחימוביץ' תמונה ליו"ר הוועדה לביקורת המדינה.

חזקי ברוך , י"ג בתשרי תשע"ח

יואל חסון
יואל חסון
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כחלק מההערכות לפתיחת כנס החורף, יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי מינה את ח"כ יואל חסון לתפקיד יו"ר סיעת המחנה הציוני בכנסת, במקומה של ח"כ מרב מיכאלי.

כמו כן, לתפקיד יו"ר הוועדה לביקורת המדינה מטעם סיעת המחנה הציוני תמונה ח"כ שלי יחימוביץ'.

ח"כ חיליק בר ימונה במקום ח"כ יחימוביץ' לחבר ועדת החוץ והביטחון. כמו כן, הוא ימשיך לכהן כסגן יו״ר הכנסת ולרכז במפלגת העבודה את התחום המדיני, כמזכיר הבינלאומי של המפלגה.

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, אמר "אנחנו נערכים לפתיחת מושב הכנסת וסיעת המחנה הציוני תוביל בו אופוזיציה ומאבקים בלתי מתפשרים. ח"כ יואל חסון וח"כ יחימוביץ יובילו יחד עם חברי הכנסת המצוינים שלנו את הפעילות הפרלמנטרית, בסיעה ובוועדה לביקורת המדינה''.

לדברי גבאי, ''הוועדה לביקורת המדינה היא מהועדות החשובות בכנסת ומהווה את אחד הכלים המרכזיים בפיקוח על עבודת הממשלה. בהובלתה של ח"כ יחימוביץ' לא יהיו הנחות לאף משרד ממשלתי, נוודא שהשרים ואנשי השירות הציבורי יפעלו אך ורק למען טובת הציבור".

יו״ר מפלגת התנועה ח''כ ציפי לבני מסרה, ״אני שמחה על ההסכמה שהגענו אליה למינויו של ח״כ יואל חסון ליו״ר סיעת המחנה הציוני כחלק מהסכמי השותפות בין מפלגת העבודה ומפלגת התנועה.

''יואל הולך איתי דרך ארוכה, הוא פרלמנטר מצוין שהוכיח את עצמו והח״כ הנכון לשמש כיו״ר סיעת המחנה הציוני בעת הזו. מושב הכנסת הקרוב צפוי להיות מאתגר ומשמעותי, עם יוזמות חקיקה קואלציוניות דורסניות. בטוחה שיעמוד באתגר ויקדם את סיעת המחנה הציוני כולה לעבר החלפת הממשלה״, הוסיפה לבני.