שלמה נאמן מגבה את יוסי דגן

ראש מועצת גוש עציון יוצא להגנת ראש מועצת שומרון: ''לא הגיוני שראש מועצה מהליכוד יותקף מבית כשכל חטאו הוא קידום צרכי תושבים''.

ערוץ 7 , י"ט בתשרי תשע"ח

שלמה נאמן
שלמה נאמן
צילום: גרשון אלינסון. פלאש 90

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן, יוצא להגנתו של ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, בעקבות הביקורת נגד דגן שנשמעה מכיוון לשכת ראש הממשלה נתניהו.

אמש, כזכור, אמר גורם מדיני בירושלים כי דרישות הבנייה שמציב דגן לנתניהו יביאו לפגיעה ביחסי ישראל וארצות הברית.

"אנחנו דוחים אמירות נגד חברנו יוסי דגן שמבקש לקדם את פיתוח האיזור'', אמר שלמה נאמן. ''לא הגיוני בעליל שנבחר ציבור, איש ליכוד, יימצא את עצמו מותקף מבית כשכל חטאו עמידה על עקרונות וקידום צרכי התושבים שלו.

''אנחנו נמשיך יחד כל ראשי הרשויות לחזק ולתמוך אחד את השני ונעמוד בחזית אחידה במאבק לנירמול החיים ופיתוח יהודה ושומרון", הבהיר נאמן.

עוד אמר ראש מועצת גוש עציון, "אין לנו ספק שראש הממשלה עושה מאמצים גדולים וגם מביא לתוצאות בפועל כדי להגדיל את היקפי הבניה ביו"ש. יחד עם זאת ברור שהשיטה הכללית היא שיטה שלא ניתן להשלים איתה ואני בטוח שראש הממשלה עצמו לא יכול להיות גאה שבשנת ה-70 למדינה ושנת ה-50 לשיחרור יהודה ושומרון כאשר כחצי מיליון יהודים גרים באיזור זה, מתייחסים לכל יחידת דיור בתור אירוע מדיני ולצורך בהקמת תשתיות הכבישים ואזורי תעשיה בתור משימה צבאית ובין לאומית".

"אנחנו בציפיה לראות את מספרי הבניה הסופיים שייכנסו לסדר היום של מת"ע הקרוב'', הבהיר נאמן. ''ראשי הרשויות עושים את שליחותם לשמה נבחרו, כדי להיאבק בשיטה הקלוקלת הזו שעבר זמנה מהעולם".