בזמנכם החופשי

פסטיבל המוזיקה 'אישה אישה אישה' שרק נשים יזמו, הפיקו, יופיעו ויצפו בו, יתקיים בחמישי-שישי כ"ז-כ"ח במרחשוון במצפה רמון

, ו' בחשון תשע"ח

דין דין אביב
דין דין אביב
צילום: טל סתת יפרח

הפסטיבל מאגד זמרות ממגוון סגנונות: אתי אנקרי ומיקה קרני, קורין אלאל וורד קלפטר, דין דין אביב, לאה שבת ועוד. בנוסף לתכנייה העשירה יהיו גם מסיבות ודוכני אומנויות.

***

'הומור שחור - פופתודוקס' היא תערוכת אומנות של 15 אומנים ואומניות חרדים, שמטפלים בנושא החרדי בהומור. המבט הזה, המחויך, על הלבוש המיוחד ועל המאפיינים הנוספים של המגזר, הוא דבר לא שכיח במחוזותינו הרציניים ומצמיחי החומות. התערוכה היא פרי שיתוף פעולה של המקלט לאומנות והביאנלה של ירושלים, והיא מוצגת בגלריית האחים חסיד. מסקרן.

***

רשימות ומאמרים ישנים וחדשים שכתב חיים באר מתכנסים יחד לספר חדש. 'קשר לאחד - מסעות, בתים ואנשים בירושלים'. באר מספר על נסיכה הולנדית שהקימה בית מידות למי שישרוד את סוף העולם, על מנהל בית חולים שדרש מעובדיו למלא טפסים בכתב רש"י ועוד. ערך: גדעון טיקוצקי. עם עובד.

***

יחיאל הררי מוציא ספר חדש, והפעם על עקרונות ההורות וההדרכה הרגשית במבט יהודי. הררי שואב את שיטתו מהרבי מלובביץ', הריי"צ, בעל התניא, האדמו"ר מפיאסצנה והרמב"ם. מהם הוא לומד עד כמה האושר של ילדינו תלוי בנו ומה עלינו לעשות כדי לחזק את האמון שלהם בעצמם. 'אמנות ההגבה'. ידיעות ספרים.

לתגובות: ofralax@gmail.com