בראש סדר עדיפויות שלנו

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי הגיעה לאוהל המחאה של ראשי יו"ש הדורשים תקציב מלא לצרכים הביטחוניים.

אלירן אהרון , ו' בחשון תשע"ח

חוטובלי היום
חוטובלי היום
צילום: רועי חדיטוען....

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי הגיעה היום (חמישי) להביע תמיכה באוהל המחאה של ראשי הרשויות ביוש והמשפחות השכולות מול בית ראש הממשלה.

"בעיניי המאבק הזה מייצג את המאבק הכי חשוב היום של ההתיישבות, מאבק על הביטחון, מאבק על הצלת חיים, ומאבק שבתשתיתו פיקוח נפש באתי קודם כל להגיד למשפחות השכולות - נמצאת כאן הדס מזרחי שהיא באמת גיבורה, שאחת הסיבות שהפיגוע שלה אולי יכל היה להיגמר/להיגרם לא באובדן חיים זה הסיפור של קליטה סלולרית ביו"ש יש שורה של פעולות שאנחנו כממשלה צריכים לעשות למען ההתיישבות ויוסי דגן ,שבח שטרן שנמצאים כאן איתי נאבקים על עניין שהוא עקרוני וחשוב ומציל חיים".

"הדבר הזה בעיניי הוא בראש סדר עדיפויות שלנו- כאנשים שבאו לחזק את ההתיישבות וההבטחה שלי אליכם היא בשני מישורים, אני הייתי אתמול אצל ראש הממשלה. ראש הממשלה הבטיח לי דברים ברורים: הוא הבטיח לי שהוא נותן 800 מיליון שקל בשביל המאבק החשוב הזה למען סלילת כבישים עוקפים מצילי חיים, תאורה, קליטה סלולרית כל הדברים בעצם שישפרו פה את המצב, והתפקיד שלנו כנבחרי הציבור זה לעגן את זה בהחלטה ביצועית ובמקור מימון ואני מאוד מקווה שזה ייפתר בימים הקרובים".