לומדים מקצוע, לא תואר

במשק חסרים אלפי בעלי מקצועות טכניים מקצועיים. עכשיו גם יש מי שמוכן לשלם! בהכשרה קצרה המותאמת לציבור הדתי והרווחה בהישג יד.

תוכן שיווקי , י"א בחשון תשע"ח | עודכן: 16:52

מקצועות הבית
מקצועות הבית
שאטרסטוק

בא לעשות כסף ממקצוע מבוקש

שלא יגידו לך שאין כסף! במשק הישראלי חסרים אלפי מקצוענים. עכשיו גם יש מי שמוכן לשלם! ההכשרה קצרה, מותאמת לציבור הדתי והרווחה הכלכלית בהישג יד. בנוסף תקבל גם זכאות לתעודה מקצועית בינלאומית, המאפשרת עבודה בכל מקום . אז למה אתה מחכה?

תמיד שמעת שחסרים עובדים מקצועיים ואולי אפילו חשבת ללכת על זה, אבל אף פעם לא באמת ניסית ברצינות לרכוש מקצוע מבוקש. חבל. כי סוד ידוע הוא שכיום לגובה ההכנסה כבר מזמן אין קשר לתארים אקדמיים, ושבמשק הישראלי חסרות אלפי ידיים מקצועיות, בדיוק כמו שלך.

כל כלכלן יאמר לך שקיים ביקוש אדיר לטכנאים, מכונאים, נגרים, רתכים ועוד בעלי מקצוע רבים והביקוש הזה שווה כסף, הרבה כסף.

על פי נתוני הלמ"ס, למעלה מ50% מהמעסיקים מתקשים למצא עובדים טכניים מתאימים. הגורם למחסור זה נובע מהתדמית הגבוהה והבלתי מוצדקת של מקצועות ה"צווארון הלבן" ומהטעות ההיסטורית של סגירת בתי הספר המקצועיים בשנות ה90. בדיוק במקום זה אתה יכול להכנס לתמונה ולהרויח לא רע מהמחסור בהון אנושי מיומן.

שני גופים: "דעת" – להכשרה מצועית, ו"מלטש" – מכללה לטכנולוגיה חינוכית, חברו יחד לפעול בקמפוס חדיש במרכז תל אביב. זאת כדי להעניק לך הכשרה למקצוע מבוקש – בזמן קצרצר ובסביבת לימודים חדשנית ותומכת. קורסים המכשירים מומחים לעבודות גבס, קבלני שיפוצים, אינסטלציה, איטום, צבע ועוד תחומים רבים מכשירים אלפי בוגרים בצלחה. אותם בוגרים מגיעים מיד אל שוק העבודה, מוצאים בו במהירות את מקומם ואת הרווחה הכלכלית הנלווית למקצוע מבוקש.

ההכשרה מבית דעת-מלטש מכוונת גם לביקוש הרב של בני הציבור הדתי-חרדי להכשרתם של עובדים מקצועיים המבקשים להתפרנס ברווחה. לשם כך נפתחו בקמפוס החדש בתל אביב קורסים המתאימים לבני המגזר הדתי והחרדי, באוירה מתאימה ותוך אפשרות להמשך לימודים בזמן ההכשרה.

חשוב מאוד לדעת שהלימודים נעשים תוך שיתוף פעולה עם גורמים מובילים במשק הקולטים חלק ניכר מהתלמידים ולאחר הכוונה מקצועית פרטנית לכל מועמד ללימודים. בנוסף, בתום המסלול מקבל כל אחד מהמסיימים תעודת בעל מקצוע המאפשרת לו עבודה בארץ ובחו"ל!

אל תהסס, הזמן יקר והידיים שלך שוות הרבה כסף. אל תמתין, לחץ כאן לפרטים או חייגו 1700504600

הלימודים מתקיימים בקמפוס חדיש במרכז תל אביב ובאווירה דתית.