הפוסט של ח"כ חזן הרתיח את הפלסטינים

חבר הכנסת מהליכוד כתב בפייסבוק כי אבו מאזן "עם רגל אחת בדרך לקבר", וכעת הפלסטינים דורשים להכניס את חזן לרשימת הטרור הבינלאומית.

חזקי ברוך , י"ג בחשון תשע"ח

אורן חזן
אורן חזן
צילום: חזקי ברוך

משרד ההסברה הפלסטיני דורש להגדיר את חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) כטרוריסט ולהוסיף אותו לרשימת הטרוריסטים הבינלאומית, כך שכל מדינה בעולם תתייחס אליו כאל טרוריסט.

על פי הדיווח בחדשות 2, הדרישה הפלסטינית נובעת מפוסט שפרסם חזן בפייסבוק, בו פירט חבר הכנסת מתי מתו מקימי ארגון פתח, וכשהגיע לאבו מאזן כתב "עוד אבו אחד למנאייק".

"היום לפני 58 שנה הוקם ארגון הטרור הרצחני פת"ח, זמן טוב לספירת מלאי של המייסדים", כתב חזן. "אבו ג'יהאד - חוסל ב-1988. אבו איאד - חוסל ב-1991. אבו סעיד - הזדכה על עצמו ב-1994. אבו עמאר ימ"ש - הועבר לעולם שכולו רע ב-2004. אבו מאזן - כבר עם רגל אחת בדרך לשם. על זה נאמר: עוד אבו אחד למנאייק!".

חבר הוועדה המרכזית של הפתח אמר כי ''מדובר בחלק מההסתה הפרועה בכנסת ובממשלה ואנו דורשים מממשלת ישראל להתנער מהסיפור. התחלנו ונמשיך להפיץ את הסיפור בכל במה אפשרית", הבטיח.

ח''כ חזן מסר בתגובה, ''אם האנשים המכנים עצמם פלסטינים סבורים שאני אירתע מלומר את האמת בעקבות איומים כאלה או אחרים - הם כמובן טועים. והאמת היא אחת: הפת"ח היה ונותר ארגון טרור, ואבו-מאזן, כמו כל מייסדי הארגון המשוקץ הזה, הוא טרוריסט לכל דבר ועניין.

''כל חליפה יוקרתית שהוא ילבש, כל חיוך דיפלומטי שהוא יעטה על עצמו בטרקליני העולם וכל דברי סנגור שהוא יקבל מהשמאל אצלנו - כל אלו לא ישנו אמת פשוטה זו. תמיד סברתי שדינם של טרוריסטים באשר הם הוא אחד, וכך נכון הדבר גם במקרה של אבו-מאזן''.

לדברי ח"כ חזן, ''גם בקרב ערביי ישראל - הידיים הם ידי טיבי, זועבי שיח' סלאח ושאר שותפיהם אבל הפה הוא הפה של אבו מאזן. בהבינם שאני המחסום של כל מחבלי הכנסת - הם כולם יחדיו מנסים להשתיק אותי אבל לא יצליחו בכך.

''נסיגה שלי מאמירה ברורה שכזו תחטא לשליחותי הציבורית ולכן למרות כל האיומים ההולכים וגוברים נגדי - אמשיך לומר את דבריי!", הבטיח.