פספסה: בית"ר ירושלים הפסידה 2:3

אחרי שיריבתה לצמרת טבלת ליגת העל בכדורגל, הפועל חיפה הפסידה לראשונה העונה, פספסה בית"ר הזדמנות לעלות למקום הראשון כשהפסידה 2:3

נרי וייס , ט"ו בחשון תשע"ח

אוהדי בית"ר ביציע.
אוהדי בית"ר ביציע.
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה

שני שערים היו לנריוס ולאסקיס העונה בליגת העל שבכדורגל, עד הערב. שני השערים הגיעו מהדקה ה-88 ואילך, ושניהם היו שערי ניצחון עבור קבוצתו בני יהודה. הערב (מוצאי שבת) ולאסקיס עשה את זה שוב, מחזור שני ברציפות כשהנחיל הפסד דרמטי לבית"ר ירושלים במסגרת המחזור העשירי של ליגת העל שבכדורגל, במשחק שהתקיים באצטדיון המושבה שבפתח תקווה.

בכל ארבע הפעמים האחרונות שהתארחה בית"ר ירושלים אצל בני יהודה, לא הצליחו החבורה הירושלמית לנצח, ולמרות שהייתה קרובה לעשות את זה הערב נותרו הירושלמים ללא 3 הנקודות כשהפסידו בתוצאה 2:3.

הירושלמים שהגיעו אל המשחק במסגרת המחזור העשירי בליגת העל שבכדורגל לאחר שלושה ניצחונות ובידיעה כי ניצחון יעלה אותם אל פסגת טבלת ליגת העל שבכדורגל, הצליחו כבר במחצית הראשונה להפוך פיגור מוקדם ליתרון כשקלאודמיר פריירה וטל כחילה הפכו יתרון של אלמוג בוזגלו.

חילופים רעים של מאמן בית"ר, בני בן זקן יחד עם יכולת רעה של שחקניו על כר הדשא עלו לבית"ר לבסוף בשלוש נקודות חשובות כשבוזגלו בשערו השני הערב ונריוס ולאסקיס הפכו שוב את התוצאה וקבעו ניצחון שני ברציפות לבני יהודה והפסד שני לבית"ר תחת אימונו של בן זקן.

אחרי שבשבועות האחרונים התעסקו בבית"ר בבעיות הניהוליות, החל מפרשת יוסי בניון דרך שיתוף שישה זרים במשחק רבע גביע הטוטו וכלה בסוגיית עידן ורד שחתם ביום שישי האחרון על חוזה חדש לשלוש שנים, הפעם נראה שבבית"ר צריכים להתעסק בבעיות המקצועיות ותחילתן בדמותו של המאמן שעל הקווים. הפרידה מהמאמן הרביעי העונה קרובה?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il