בזמנכם החופשי

רועי ידיד משחרר סינגל שלישי מתוך אלבום סולו שלישי, שהעבודה עליו הולכת ונשלמת בימים אלה.

, כ' בחשון תשע"ח

רועי ידיד
רועי ידיד
צילום: אילן סימן טוב

את 'הגיע הזמן' כתב והלחין בשבילו ישי ריבו, "שיר מחאה שבא לשנות מהמקום הכי צנוע ומחייך, אך בנחישות". באלבום החדש יהיו שיתופי פעולה גם עם יהודה סעדו וחנן בן ארי, והוא ישלב נגיעות של מוזיקה תימנית עם ישראלית עכשווית.

***

תיאטרון השחר מעלה הצגה חדשה על אמא ובת שמחליטות לשמור שבת בדיוק באותו הזמן, אבל בלי לדעת זו על זו. האיסורים החדשים והפנאי הרב שהשבת מזמנת, מביאים אותן לברר הרבה דברים על עצמן, וזו על זו. דרמה קומית על מערכות יחסים והרצון לשינוי בחיים. 'אמא של שבת', שלישי כ"ה במרחשוון, מרכז נורית קציר, ירושלים.

***

בבית 'האח הגדול' נותרת דיירת אחרונה, ראש הממשלה לשעבר גולדה מאיר, מול המשימה האחרונה: לערוך חשבון נפש עם עברה, מהיום הראשון לכהונתה ועד לשלהי מלחמת יום כיפור. 'גולדה הדיירת האחרונה', ביום רביעי הבא בצוותא 2. שחקן: אברהם שלום לוי. כתיבה ובימוי: יערה רייך.

***

לא מעט ילדים חווים את אתגר הפרעת הקשב והריכוז, מציאות שמאתגרת במיוחד במפגש עם בית הספר. 'הבלגן של הדס' מאת הדס גניס-פרי הוא ניסיון של המחברת, שמכירה את הדברים מעולמה האישי והמקצועי, להראות את הקושי אבל גם את היתרונות שיש לילדים האלה וגם להציע פתרונות. ספרי צמרת.

ofralax@gmail.com