נצרת עילית: מלחמה נגד הצקות הערבים

מאמרה של ג'ני רז בערוץ 7 מוביל לתוצאות: בהוראת ראש העיר, "פרחחים" שהציקו לבחורות חטפו קנסות בסך 24,000 ש"ח בערב אחד.

גיל רונן , כ"ג בחשון תשע"ח

רונן פלוט
רונן פלוט
צילום: חזקי ברוך

מאמרה של ג'ני רז בערוץ 7 על ההטרדות הלאומניות בנצרת עילית, הוביל לתוצאות במהירות מפתיעה: ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, הנחה את הפקחים בעיר להטיל קנסות כבדים על הצקות, והם נכנסו לפעולה.

"השיטור העירוני פועל ימים כלילות ביד קשה ובאפס סובלנות כלפי פרחחים שמגיעים לנצרת עילית מהיישובים הסמוכים. רק אתמול בערב נרשמו קנסות על סך 24 אלף ש"ח (קנס בין 500 ל-730 ש"ח)", הודיע פלוט בפייסבוק.

"יש לי בת אחת ובכל פעם שאני שומע על בנות שסובלות מהצקות והטרדה מינית אני חושב עליה, ושואל את עצמי האם אני כאבא, עושה את המקסימום על מנת להילחם בתופעה", כתב.

"במרחב הציבורי שבתחום אחריותי היד לא יורדת מהדופק", הוסיף. "מבחינתי, כמי שמחזיק בתיק הביטחון, כל צפירה ברכב לעבר אישה שהולכת ברחוב, כל קריאה, כל מחמאה וכל פנייה פוגענית ולו ברמז, היא פגיעה בבת שלי = פגיעה ישירה בליבי".

"לכן הגדרתי את המלחמה בהצקות יעד מספר אחד", הכריז פלוט, "והנחיתי את השיטור העירוני לא להסס לרשום דוחות ולהטיל קנסות כבדים לכל פרחח מטריד: נהג צופר לבחורה? יחטוף קנס על הקמת רעש. שורק? ישלם על הפרעה לציבור, קורא קריאה פוגענית? ישר לתחנת המשטרה".

נציין כי לאחר הפרסום בערוץ 7, פורסם המונולוג של רז גם ע"י יואב אליאסי (הצל) שתייג את פלוט בפייסבוק.

ג'ני רז
צילום: עצמי

הכותב הוא אב לשניים ויו"ר תנועת המשפחה.