גופשטיין: המשפט יהיה מאוד מעניין

יו"ר להב"ה, פעיל הימין בנצי גופשטיין, לא חושש מהמשפט הצפוי לו, "מנדבליט מתייצב דום מול הרפורמים והקרן החדשה".

אלירן אהרון , כ"ה בחשון תשע"ח

יהיה משפט מעניין. בנצי גופשטיין
יהיה משפט מעניין. בנצי גופשטיין
צילום: אלירן אהרון

גופשטיין: המשפט יהיה מאוד מעניין

יו"ר ארגון להב"ה, פעיל הימין בנצי גופשטיין, מתייחס הערב (שלישי) בשיחה עם ערוץ 7 לכוונה להעמיד אותו לדין באשמת הסתה, ומשוכנע כי המשפט יסתיים במבוכה לרשויות החוק.

"מנדלבליט הוכיח שהוא לא היועץ המשפטי לממשלה אלא היועץ המשפטי של הרפורמים. היום המדינה היתה צריכה לתת תשובה לבג"ץ של הרפורמים האם להעמיד אותי לדין או לא, והנה מנדלבליט הגיע והתייצב דום מול הרפורמים והקרן החדשה, ואמר 'אני מעמיד את בנצי גופשטיין לדין'. על מה? מה קרה? על סיפורים משנת 2012 ו-2013", אומר גופשטיין.

גופשטיין מתייחס בזלזול לעילת כתב האישום הצפוי נגדו, "מדובר בראיונות, חלקם ראיונות לערוץ 7, שאמרתי בהם לפני שנים, ואני חוזר ואומר, שיש אויבים בתוכנו שהם סרטן במדינה וחייבים להוציא אותם מכאן. אפשר גם על זה להעמיד אותי לדין שוב פעם. לא היה להם מה לחקור, כל מה שהם עשו זה בשביל לרצות את הרפורמים".

בהמשך הדברים תוקף גופשטיין את היועמ"ש שלטענתו רוקד "מה יפית" מול הרפורמים כדי שלא יחשדו בו בגלל הכיפה שלראשו שהוא ימני, "הוא רוצה להראות שהוא עם הקרן החדשה. על עבירות הרבה יותר חמורות, כאשר אומרים שצריך להרוג אותי, להרוג את ברוך מרזל, להרוג את איתמר בן גביר, סוגרים את התיקים, זה לא מעניין אף אחד, אבל כאשר אני אומר משהו שהוא חוקי לחלוטין, על זה רוצים להעמיד אותי לדין".

גופשטיין איננו חושש מהמשפט ומבטיח, "יהיה משפט מאוד מאוד מעניין. אני חושב שאיתמר בן גביר מכין חומר גדול מאוד להראות את האפלייה בין השמאל לימין איך אותנו מעמידים לדין ואותם לא מעמידים לדין".

ביחס למעצרו האחרון, לפני כשבועיים מציין גופשטיין, "ההר הגדול שהיה נראה לפני שבועיים עם 15 עצורים נשאר אפילו בלי עכבר, אף אחד לא נשאר במעצר, כולם משוחררים, ודאי שאני לא אקבל על זה כתב אישום, תהיה עוד הרבה מבוכה גם למשטרה וגם לפרקליטות, ובכל מקרה אנחנו נמשיך את העבודה".

"אתמול הגיעה אלינו עוד נערה בהריון ברוך ה' הצלחנו, היום עוד מקרה, זו העבודה הכי חשובה. אנחנו נמשיך להילחם בהתבוללות, זה הדבר הכי חשוב", מצהיר גופשטיין.