"אין גבול לרפיסות. השתגענו?"

ח"כ אורן חזן תוקף את העובדה שצה''ל הפציץ רק חלק קטן מהבית שבו גר המחבל שביצע את הפיגוע בהר אדר. "הקם להורגך - שפץ לו ביתו".

חזקי ברוך , כ"ו בחשון תשע"ח

הריסת בית המחבל
הריסת בית המחבל
צילום: דובר צה"ל

חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד תוקף בחריפות את העובדה שצה''ל פיצץ רק חלק קטן מהבית שבו גר המחבל שביצע את הפיגוע בהר אדר, בו נרצחו שלושה בני אדם.

''אין גבול לרפיסות - זהו הבית ה'הרוס' של המחבל מהר אדר. כן כן, כך נראה אחרי הריסה בית של מחבל מתועב ימח שמו שרצח 3 ישראלים. אתם קולטים? זה אחרי הריסה!", כתב חזן בפייסבוק לצד תמונה של הבית המופצץ.

''יקיריי, אפילו מושיק גלאמין לא יתקרב לבית הזה כי הוא נראה טוב מדי. אז איפה הפרופורציה אני שואל? אנחנו השתגענו?", שאל ח"כ חזן. ''במקום לסדר לחיית האדם קבר, במקום להשמיד את כל מי שרוצח וטובח בנו עד היסוד, במקום לקדם את החוק שלי לגירוש משפחות ולזרוק את משפחתו של הנבלה לסוריה - אנחנו עושים מעצמנו צחוק.

''לצערי, נראה שהמדיניות החדשה היא ככתוב 'הקם להורגך - שפץ לו בית'. בושה!", הוסיף ח"כ חזן.טוען....

עיסאם עותמאן, אביו של יוסף עותמאן ז"ל מאבו גוש שנרצח בפיגוע הקשה בהר אדר, סיפר הבוקר "בשמחה רבה קיבלתי את הבשורה על הריסת ביתו של המחבל הארור מבית סוריק, זה צעד מבורך מזרועות הביטחון, הסוכריות שחילקו הערבים ברמאללה ביום הפיגוע, יהיה להם רעל מר בפה".

"הריסת ביתו של המחבל זו טעימה על קצה המזלג, רציתי שיעיפו את כל הבית עד השמים ויגרשו את משפחתו של המחבל הארור מארץ ישראל. הצעד הזה הוא חלק ממסר לכל מי שנפשו חושבת לפגוע באנשים חפים מפשע וביהודים בפרט. המחבל הארור הלך לגהינום ונדאג שהגיהנום של משפחתו של המחבל יתחיל, ואכן הוא התחיל. בני יוסף ברוך שיהיה זכרו ברוך", הוסיף.

בארגון חוננו אשר מלווה משפטית את המשפחה בירכו על הריסת בית המחבל. "אנו מברכים את כוחות צה"ל אשר ביצעו הלילה את הריסת הקומה השלישית בה התגורר המחבל הרוצח, הפעולה המהירה של צה"ל מיד בפקיעת צו הביניים אשר הוציא בג"צ ומנע עד היום את הריסת בית המחבל, ראויה לשבח".

"עם זאת לצערנו ישנם גורמים רבים, אשר עושים הכל כדי לשלול מכוחות הביטחון את יכולת ההרתעה במלחמה בטרור, קולות אלו לצערנו אף קיבלו ביטוי בדעת מיעוט בפסק הדין. אנו ב'חוננו' נמשיך לפעול יחד עם נפגעי הטרור למימוש זכויותיהם ולהחזרת כוח ההרתעה והלחימה בטרור" הוסיפו.