'להסיר את נגע הצרעת מבאר שבע'

חבר מועצת עיריית באר שבע מקווה שהמאבק המשפטי נגד עמותת 'פורום דו קיום בנגב' יצלח, "הם מארחים במקלט גורמי שמאל רדיקליים".

בני טוקר , ג' בכסלו תשע"ח

באר שבע.
באר שבע.
פלאש 90טוען....

חבר מועצת עיריית באר שבע מטעם ש"ס שמעון טובול מקווה שהיועץ המשפטי של העירייה יורה על לקיחת המקלט העירוני שמשמש את עמותת פורום דו קיום בנגב.

בראיון לערוץ 7 הוא מסביר שהעמותה שבמקור הייתה אמורה לקיים פעילות בנושא שוויון ושיח בין הציבור הישראלי לבדואי בנגב, מארחת גורמי שמאל רדיקליים, "הם מביאים לכאן גורמי שמאל שמטרתם לקעקע את מדינת ישראל וחייל צה"ל, בעבר התנהלנו מולם משפטית וברוך ה' גם הצלחנו להוריד להם את התקציבים. אבל לאחרונה הם ארחו כאן את תנועת "חמושים" שמנסה להוכיח שמדינת ישראל וחיילי צה"ל משתמשים ברצועת עזה וברשות הפלשתינית בתור ניסוי כלים לתחמושת ישראלית".

טובול מקווה שהיועץ המשפטי לעירייה יורה על לקיחת המקלט מהעמותה, "לשבחו של ראש העיר ייאמר שגם הוא הזדעזע מהסיפור הזה ושלח להם מכתב שבו הוא מבקש מהם שלא לקיים את הכנס ולמרות זאת הם קיימו את הכנס ובמהלכו אף כונו חיילי צה"ל קלגסים ציוניים. פנינו ליועץ המשפטי של העירייה שאחראי על החוק ועל ועדת ההקצאות והוא מטפל כרגע בנושא אני מקווה שבעזרת ה' נסיר את נגע הצרעת הזה מבאר שבע בקרוב".

מעיריית באר שבע נמסר כי העירייה תפעל במישור המשפטי בהתאם לחוק.

ערוץ 7 פנה לחיה נח דוברת ומנכ"לית פורום דו קיום בנגב לקבלת תגובה וכשזו תגיע היא תפורסם.