השיער הכי יפה בכנסת

איזה הרגלי טיפוח יש לחברי כנסת, למי יש את השיער הכי יפה במשכן ומה הקשר של ראש הממשלה לכל זה?

תוכן שיווקי , ה' בכסלו תשע"ח

עיצוב שיער
עיצוב שיער
istock

איזה הרגלי טיפוח יש לחברי כנסת, למי יש את השיער הכי יפה במשכן ומה הקשר של ראש הממשלה לכל זה? הנה המידע הכי חשוב שאתם צריכים לדעת על נבחרי הציבור שלכם

חברי כנסת ונבחרי ציבור נמצאים באופן קבוע במוקד תשומת הלב. מלבד ישיבות סגורות מעטות שבהן הם משתתפים, רוב חברי הכנסת יודעים שעליהם לשמור על תדמית מסוימת כלפי הציבור. אחת הדרכים לעשות זאת באופן ייצוגי היא כמובן לדאוג להרגלי טיפוח נכונים.

בנוסף, מי מבין חברי הכנסת שהתברך בשיער בריא יכול לנצל את זה כדי לייחד את עצמו ויש גם המון חברות כנסת שמאמצות את הנושא. אז איך נראית התחרות בין גברים ונשים ומה אתם צריכים לדעת על השיער של נבחרי הציבור שלכם?

התחרות בין גברים ונשים עולה מדרגה

קשה להכריע בצורה חד משמעית בשאלה למי מבין חברי הכנסת יש את השיער הכי יפה, אז כדאי להתחיל בחלוקה לקטגוריות של גברים ונשים. אצל גברים נחשב יאיר לפיד למוביל דעת קהל בכל הנוגע לעיצוב שיער ולאורך כמה שבועות אפילו ראינו אותו עם זקן.

עוד ברשימה ניתן להזכיר את איציק שמולי עם המראה הצעיר והשובב, את בצלאל סמוטריץ' המסורק לעילא וכמובן את יצחק הרצוג עם הבלורית המפורסמת.

כמו תמיד, התחרות אצל נשים גדולה יותר. רוב חברות הכנסת מנסות לשמור על מראה סולידי ורק מעטות מחליפות תסרוקות. הטענה הרווחת היא שלחברת הכנסת תמר זנדברג יש תסרוקת שמחמיאה לה, אך יחד איתה ברשימה נמצאות גם שרת המשפטים איילת שקד, מיכל בירן ואולי לוי-אבקסיס.

בנוסף, עד לפני מספר שנים שימשה גילה גמליאל כחברת כנסת ובזמנו היא אף למדה את יסודות האיפור והטיפוח בקורס. פוליטקאי לעתיד? שווה גם לך לשקול לקחת קורס בעיצוב שיער.

מה הקשר בין טיפוח ואופי?

רבים רואים בהרגלי הטיפוח והיופי של חברי הכנסת הרבה יותר מאשר אמצעי לשפר ולשמור על התדמית בקרב הציבור הרחב. לטענתם, קיים קשר ברור בין טיפוח ובין אופי: אדם נקי, מסודר ומוקפד יביא לידי ביטוי את התכונות האלה גם בצורה שבה הוא נראה, בלי קשר לשאלה מה תחום העיסוק שלו.

את הקשר בין טיפוח ואופי ניתן לראות אצל חלק מחברי הכנסת עוד לפני שהם נבחרו לתפקיד רשמי. התכונות הנדרשות לשמירה על מראה מטופח דומות לתכונות שמאפיינות נבחרי ציבור: זה קורה אצל גברים ונשים כאחד, ומי שרואה את הערך המוסף של קורס עיצוב שיער היא ככל הנראה גם זו שתזהה את היתרונות בשמירה על מראה מכובד, נקי ואסתטי.

לבסוף, אי אפשר לדבר על השיער הכי יפה בכנסת בלי להזכיר את ראש הממשלה בנימין נתניהו. אחרי כמה אפיזודות של צביעת שיער בגוונים מוזרים, ראש הממשלה התייצב על האפור המרגיע והוא כנראה לא יחליף אותו בעתיד הנראה לעין.