שיפור מסוים במצבו של הרב שטיינמן

קובי רוזנשטיין דוברו של הרב שטיינמן מקווה שהרב ישוב לאיתנו, "ממרום גילו המופלג אנחנו צריכים שהוא ימשיך להנהיג אותנו".

בני טוקר , ה' בכסלו תשע"ח

הרב שטיינמן. ארכיון
הרב שטיינמן. ארכיון
פלאש 90טוען....

קובי רוזנשטיין, דוברו של הרב אהרון יהודה לייב שטיינמן, מעדכן את ערוץ 7 בהתייצבות מסוימת במצבו של הרב.

"אתמול עברנו יום קשה מאוד במצב בריאותו של מרן ראש הישיבה", מציין רוזנשטיין, "היום בבוקר ברוך ה' חלה התייצבות מסוימת וגם שיפור מסוים במצב של הרב. אתמול בלילה הוא עבר טיפול כירורגי מורכב וברוך ה' זה הסתיים בהצלחה".

לדבריו, רואים בבירור שהתפילות של עם ישראל עוזרות, "אתמול בצהרים בסביבות אחת בצהריים, כשהמצב היה ממש חמור, מרן ראש ישיבת פוניבז', הגאון הגדול רבי גרשון אדלשטיין ומרן שר התורה הגאון הגדול רבי חיים קנייבסקי הורו לישיבות ולכוללים לעצור את הלימוד ולומר תהילים ואכן עצרו את הלימוד בישיבות ואמרו תהילים בשעות הצהריים. הייתה גם עצרת תפילה גדולה בכותל המערבי בשעת לילה מאוחרת ואנחנו רואים איך התפילות משפיעות על המצב של הרב".

"אנחנו עדיין צריכים להתפלל כי המצב של הרב קשה וצריך שהרב יהיה חזק ממרום גילו המופלג שהקב"ה ישלח לו רפואה שלמה ויחזקהו ויאמצהו שימשיך בהנהגת התורה הפצת התורה והנהגת הציבור. כולם ממשיכים להתפלל בין הסדרים וכל מי שמקבל על עצמו מעשה טוב או הנהגה טובה או לימוד תורה לרפואתו של הרב אלה דברים שמשפיעים רבות בשמיים ואנחנו רואים את זה", מוסיף רוזנשטיין.

רוזנשטיין קורא לציבור הסקרנים שלא להגיע לבית החולים, "אנחנו ממש לא רוצים שיבואו לבית החולים גם לא להפריע לרב וגם לא לתפקוד של הצוותים הרפואיים בבית החולים. יש פה הרבה חולים וצריכים לטפל בהם ואין סיבה להפריע. זה גם מיותר לחלוטין. בחורי הישיבות צריכים להיות בישיבות לשבת וללמוד ולהתפלל וזה מה שצריכים לעשות . אתמול סגרו את בית החולים הרמטית על ידי האבטחה של בית החולים כדי לא להכניס סקרנים שנוהרים ונוהרים הרבה לבית החולים. בית החולים סגור ואין סיבה להגיע".