KMF 671: חגורת הגברה מומלצת למורה

מורים, גננות, מורי דרך, וכל מי שמדבר הרבה ולא רוצה לאמץ את גרונו ולהיות צרוד: חגורת הגברה של KMF נותנת את הפתרון המושלם

מרכז הסאונד , ט"ו בכסלו תשע"ח

מרכז הסאונד
מרכז הסאונד
צילום: pixabay

חגורות ההגברה לסוגיהם השונים מיועדים עבור מספר רב של שימושים המוכרים לנו כתלמידים בבתי הספר וכמטיילים.

לרוב מדריכי הטיולים בארץ ובעולם משתמשים במכשירים אלו לצורך הגברת הקול בהדרכות ובהסברים במהלך טיולים גם עם מספר רב של מטיילים ומשתתפים ובכך ניתן שכל המשתתפים יוכלו לשמוע את המדריך ללא שום צורך של המדריך להגביר את קולו ולדבר בקול רם.

כמו כן ישנם הרבה מורים מורות וגננות בבתי הספר מכללות ואוניברסיטאות שגם משתמשים בחגורת הגברה לצורך הגברת קול בשיעורים והרצאות.

פתיחת האריזה

בתוך הערכה של חגורת ההגברה KMF-671 נמצא המגבר עצמו, מיקרופון מדונה איכותי, כבל שנאי לטעינה מהירה, כבל AUX, וחוברת הוראות. שאני בוחן את המגבר עצמו אני חייב לומר שאני מופתע מאד ממכשיר קטן באופן משמעותי מחגורות ההגברה שפגשתי עד כה שכן גודלו הפיזי הוא 10X10 ס''מ, ומשקלו הוא 140 גרם בלבד, מאפיין זה הינו חשוב מאד שכן המשתמש אינו סוחב על גופו מכשיר שמשקלו גדול יותר אלא להיפך המכשיר הוא ממש קל ואינו מורגש כלל.

הפעלה של המכשיר

אני מדליק את המכשיר מחבר את מיקרופון המדונה לכניסת הMIC, שם את המיקרופון מדונה על הראש ומתחיל לדבר לעצמי ושוב אני מופתע לטובה באופן חריג שכן החגורת הגברה הקטנה הזו מפיקה סאונד וצליל עוצמתי שנראה כמעט לא הגיוני ממוצר כזה קטן ואין ספק שמדובר במכשיר איכותי במיוחד. החלטתי להגדיל ראש לקחתי את שותפי ולצאת עם חגורת ההגברה הזו לרחובה של עיר המלא בעוברים ושבים ובמכוניות נוסעות בכדי שאוכל לשמוע כאשר שותפי מדבר עם חגורת ההגברה הזו ולראות האם באמת שומעים אותה גם ברחוב סואן, ואפשר לומר בצורה ברורה פשוט שומעים מצוין גם ברחוב בצורה ברורה ואיכותית.

פרט נוסף ששמתי לב שמצוין בנתוני המוצר הוא שקיימת במערכת מנגנון מיוחד להפחתת פידבק, כפי שידוע לאנשים שהשתמשו בעבר בחגורות הגברה לסוגיהם השונים ישנה בעיה שברגע שמגביהים את עצמת הווליום עלול להיווצר פידבק שכן המיקרופון נמצא הרי בקרבת מקום לרמקול ואז נהיה משוב אקוסטי בין המיקרופון לרמקול כלומר המיקרופון מקבל גם את הסאונד שיוצא מהרמקול ומחזיר אותו חזרה אל הרמקול ואז נוצר פידבק כמין שריקה צורמת או לחילופין המהום מתמשך (תלוי בתווך התדרים), ולכן בחלק מהמכשירים לא ניתן להגביה את החגורת הגברה לגובה המקסימלי בכדי שלא יווצר פידבק, בחגורת ההגברה של KMF-671 ניתן לראות שכאשר המיקרופון יושב על הפנים וחגורת ההגברה נמצאת על המותן ניתן להגביה את העצמה לגובה המקסימלי ועדיין לא יהיה פידבק שכן המערכת כוללת מנגנון מיוחד למניעת פידבק (חשוב מאד!).

כיצד ניתן להטעין את המכשיר ולכמה זמן מספיקה הסוללה?

אופן הטעינה של המכשיר הינה נעשית באופן פשוט מאד שכן יש לחבר את שנאי הטעינה (המסופק עם הערכה) לחשמל ולמכשיר למשך לא יותר מ 5 שעות ולאחר מכן ניתן להשתמש במכשיר לבערך 16 שעות עבודה באופן כללי. משך זמן השימוש בסוללה של המכשיר מהדגם הזה הינה בהחלט זמן ארוך מאד וזה הודות לסוללת ליטיום איכותית מאד המותקנת במכשיר. חשוב מאד לדעת - מומלץ מאד לבצע טעינה רק כאשר הסוללה במצב ריק ורק אז להטעין שכן טעינה בזמן שהסוללה טעונה באופן חלקי מזיקה לסוללה ואכן הסוללה לאחר מכן עלולה להיגמר מהר יותר.

אופן נשיאת המגבר

את חגורת ההגברה הזו ניתן לנשוא בשתי דרכים 1. במגבר קיים קליקס מיוחד להנחת ותפיסת המגבר על חגורת המכנס (כמו נרתיק של פלאפון). 2. נשיאת החגורה על ידי רצועה מתאימה המסופקת עם המכשיר ובכך ניתן להניחו כמין תיק צד או מקדימה כפי שנוח למשתמש באופן אישי.

לסיכום,

חברים !!! אין ספק שאכן מדובר כאן בחגורת הגברה קטנה באופן מורגש וכן חגורת הגברה איכותית ומקצועית מהטובות ביותר שקיימות היום בשוק. החגורה מתאימה לכלל השימושים ונותנת בהחלט מענה פרקטי מקצועי וטוב עבור מדריכי הטיולים והמורים. חגורת ההגברה הזו הינה מומלצת מאד וכל מי שצורך מוצר בסגנון זה ממליץ לו מאד לרכוש אותה וליהנות ממוצר איכותי ויעיל במיוחד...