הצעות לחופשות חג אטרקטיביות בישראל

מחלקת תיירות הפנים של "תלמה נסיעות" מרחיבה את פעילותה ומציעה חופשות חג איכותיות בישראל, עם מחיר מיוחד לילדים

קובי שם טוב , ט"ו בכסלו תשע"ח

תיירות פנים
תיירות פנים
צילום: pixabay

סוף עונת הנסיעות לחו"ל בקיץ והחגים המתקרבים, זה הזמן בו מבקשים הישראלים דווקא להישאר ובארץ ומעדיפים את תיירות הפנים. ההיצמדות למסורת, לארוחות החג, למזון הכשר – את כל אלה ניתן לקבל בישראל וכמובן שגם פרקי הזמן הקצרים מכתיבים חופשה קצרה יותר וישראלית.

"תלמה נסיעות", מחברות התיירות המובילות בישראל, שמוציאה עשרות אלפי תיירים בשנה לחו"ל, הרחיבה בשנה האחרונה את מחלקת תיירות הפנים שלה ומציעה לישראלים חופשות חג ייחודיות בארץ, שאותן תופר באומנות הצוות המיוחד של המחלקה.

"הרחבנו השנה את מחלקת תיירות הפנים", מספרת סנדרה רון, מנהלת המחלקה, "והיא בנויה להציע חבילות אטרקטיביות גם לקבוצות וגם לבודדים. למעשה, המחלקה שלנו היא הרבה מעבר למרכז הזמנות של מלון או חבילת טיסה. אנחנו עורכים גם אירועים וכנסים, שאותם מכין צוות המחלקה שמתמחה בכך. היחודיות שלנו היא בפריסה שאנחנו מציעים מקרית שמונה ועד אילת, לחופשות שהן הרבה מעבר לבילוי ההמוני של מלון, ארוחות ובטן גב בבריכה.

"צוות המומחים שלנו, שבונה את החבילות, זוכה לשיתופי פעולה יחודיים עם מלונות בוטיק, סוויטות ואירוח כפרי, שמותאם מאוד למשפחות ולקבוצות וכולל אפשרויות בילוי מגוונות ושפע של אטרקציות שמותאמות גם לילדים. היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו מאפשרים מחיר מיוחד לילדים ובכך מאפשרים לכל המשפחה בילוי משותף במחיר הרבה יותר אטרקטיבי".

"מכיוון שאנחנו חברה עסקית, מדובר בלקוחות שמחפשים חופשה ברמה גבוהה, שהיא הרבה מעבר לשפע המלונות של אילת, למשל. הם יודעים שאצלנו הם יקבלו חופשה במקום איכותי, שצוות המומחים שלנו בחר בקפידה. שיתופי הפעולה שלנו עם מלונות הבוטיק או מלונות הספא מאפשרים לנו להציע לקהל חבילות יחודיות שלא כל חברה יכולה להציע. יש לנו צוות שירותי ברמה מאוד גבוהה, שעושה הכל על מנת להתאים עבור הלקוחות שלנו את רמת הבילוי ואת איכות החופשה. המטרה היא לא לדחוף אנשים כדי למלא חדרים בבתי מלון, אלא לספק חופשה איכותית, שונה ויוצאת דופן. כמובן שכמו כולם גם אנחנו בנויים למבצעים של הרגע האחרון לכל חלקי הארץ".