שירת נשים: ריקה רזאל - בדיוק מושלם

אחרי ששני אחיה עשו זאת בענק, עכשיו מגיע תורה של האחות למשפחת רזאל לפרוץ החוצה ולעשות את מה שהיא ייחלה לו

קוביס , י"ז בכסלו תשע"ח

בדיוק מושלם
בדיוק מושלם
עטיפת הסינגל

לאחר עשרים שנה מחוץ לאור הזרקורים, ריקה רזאל חוזרת למוזיקה, ובגדול. את השם רזאל אתם מכירים מהאחים יונתן ואהרן, שכבשו את הפלייליסטים בלהיטים שלהם.

היום, האחות, ריקה רזאל, מצטרפת אל השניים בדרך להצלחה ויוצאת בסינגל ראשון מתוך אלבום בכורה אותו כתבה והלחינה, ועיבד אייל מזיג (שלמה ארצי, הדורבנים, חנן בן ארי, חדוה עמרני ורבים אחרים).

ריקה משחררת שיר ביכורים שכתבה והלחינה – 'בדיוק מושלם'. השיר עוסק ביופי האינסופי של הבריאה, בדיוק המושלם שבו העולם שלנו פועל – ובנטייה שלנו כבני אדם להתייחס לדברים השליליים ולהתבאס מהם.

"מה כל זה שווה אם עינייך עצובות ולחייך מלוחות?", היא שואלת. "בשביל מה כל הטוב והיופי אם אנחנו לא רואים אותו? תשמחי, תהני, כי בשבילך בראתי את העולם".

ריקה גדלה בבית מוזיקלי, ובצעירותה היתה חברה בלהקה המשפחתית, 'להקת רזאל', יחד עם אחיה. הלהקה, ביחד עם ריקה אשר שימשה כסולנית, הופיעה מעל הבמות בארץ ובחו"ל ואף בתוכניות הטלוויזיה הגדולות ביותר (כדוגמת 'סיבה למסיבה').

כשהתגייסו לצבא התפרקה הלהקה, וכל אחד פנה לדרכו המקצועית והאישית. ריקה שימשה כמ"כית בנים במהלך שירותה הצבאי.

במשך עשרים שנה ריקה שמה את המוזיקה בצד. היא גידלה משפחה, ילדה שמונה (!) ילדים והקימה עסק עצמאי משגשג, אבל האהבה הגדולה תמיד נשארה, והחלום לחזור, ליצור ולהופיע לא עזב. עכשיו היא חוזרת עם אישיות כובשת, מוזיקה מצוינת ואנרגיה של אותה נערה שהופיעה עם אחיה.

בימים אלו משלימה ריקה את אלבום הבכורה, יוצאת בקמפיין הדסטארט למימון האלבום ומתכננת סיבוב הופעות.