כחלון: נשמור על עצמאות מערכת המשפט

מפלגת כולנו קיימה אירוע הדלקת נרות חנוכה. השר כחלון: "יש אווירה ציבורית לצערי שהכל מושחת. ושלפוליטיקאים לא אכפת מהציבור"

חזקי ברוך , כ"ה בכסלו תשע"ח

משה כחלון
משה כחלון
צילום: חזקי ברוך

מפלגת כולנו קיימה הערב (רביעי) הדלקת נר שני לחנוכה במעמד יו"ר כולנו השר משה כחלון, חברי הסיעה ומאות פעילי המפלגה. באירוע השתתף ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי.

השר כחלון התייחס באירוע לחשיבות שלטון החוק ולביקורת מהאופוזיציה. "יש אווירה ציבורית לצערי שהכל מושחת. ושלפוליטיקאים לא אכפת מהציבור. אני לא יכול לדבר על פוליטיקאים אחרים למעט עצמי והמפלגה שלי. אבל אני יכול לומר לכם שאני וחברי וחברותי בסיעה קמים מוקדם בבוקר כל יום ובאים לעבודה למען הציבור. יש עשרה חברי כנסת שאני אומר לכם את זה באחריות מלאה, הולכים לישון עם טובת האזרח ומתעוררים עם טובת האזרח", אמר כחלון.

הוא הוסיף כי "אין מדינה בלי שלטון חוק חזק, פשוט לא תהיה. ואנחנו לא רוצים להיות במקום הזה. מפלגת כולנו עמדה על המשמר בכל מבחן שעמדנו בפניו. שמרנו על שלטון החוק, שמרנו על עצמאות בית המשפט, שמרנו על עצמאות המשטרה, שמרנו על עצמאות מבקר המדינה. כל זה עשינו כי אכפת לנו. עצרנו את החוק הצרפתי כי אכפת לנו. מנענו פגיעה במבקר המדינה ובבית המשפט העליון כי אכפת לנו"

"אנחנו מחויבים להמשיך ולשמור כמפלגה חברה בקואליציה, עם ההתחייבויות הקואליציוניות, ועם המשימות שלנו ועם האתגרים שלנו. אנחנו יכולים גם לדאוג לדיור, גם ליוקר המחיר, גם צמיחה, גם לפריון, גם לקשישים וגם לשלטון החוק. זה לא נוגד אחד את השני, ההיפך - זה הולך ביחד", הצהיר השר.

הוא סיכם ואמר, "אתם יודעים למה מבקרים אותנו? אתם יודעי שאנשים באופוזיציה כל הקדנציה לא עשו טעות אחת? אחת! כל אלו שמבקרים אותנו, בדיוק הם לא עושים. חיים רביבו יגיד לכם ששחקן שלא משחק לא יכול לטעות. הם יושבים בחוץ ומדברים".