כך בונים היום אתר אינטרנט

אתם מבינים שאתר אינטרנט עסקי הוא קריטי ואתם בטח לא צריכים שיסבירו לכם עד כמה העולם השתנה.

seo tip , י"ד בטבת תשע"ח

ביינת אתר
ביינת אתר
צילום: יח"צ

היום הלקוחות שלכם נמצאים במרחק נגיעה קטנה של האצבע על הסמארטפון או פעולת חיפוש מהירה בגוגל. המשמעות היא שאתם חייבים להיות שם, לפחות אם יש לעסק שלכם שאיפות להתפתח ולהכניס לכם הרבה יותר כסף. אז איך עושים את זה תכלס? התשובות לפניכם.

מגדירים מטרות

הצעד הראשון והחשוב מכל הוא הגדרת המטרות שלכם, וזה לא פשוט כמו שנדמה לכם. בניית אתרים נחלקת לכמה סוגים מרכזיים, מה שאומר שיש לכם את האפשרות להחליט האם האתר שלכם יהיה תדמיתי בלבד, האם תקימו חנות מקוונת או אולי תעבירו דרך האתר קורסים והרצאות אונליין קרא עוד. כל אפשרות טובה אם היא נכונה לעסק שלכם, לסוג הפעילות ולמוצרים שאתם משווקים, אבל כדאי שתדעו מראש מה נכון לכם. בהתאם תוכלו לבחור גם את החברה המתאימה לכם, זו שתלווה אתכם לאורך הדרך ותתכנן אתר שמותאם לצורכי העסק באופן מדויק.

עיצוב ומיתוג

אם בחרתם לעצמכם לוגו ויש לכם רעיון כללי איך נראית השפה השיווקית שלכם, אתם כבר בחצי הדרך. אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך של בניית אתר אינטרנט הוא עיצוב, כאשר התמונות, הפונטים והצבעים שבהם תבחרו – רצוי שיתכתבו עם הלוגו הקיים שלכם. למשל, אם בסמליל שלכם שולטים צבעים מסוימים כמו כחול או ירוק, רצוי שהם יככבו גם באתר. אם יש אלמנט גרפי ייחודי שהוא רק שלכם, נסו לשלב אותו במקומות שונים באתר באופן בולט. כך תחזקו את שפת המותג שלכם.

ביינת אתר
צילום: יח"צ
ביינת אתר
צילום: יח"צ

תוכן הוא בהחלט המלך

יכול להיות ששמעתם את הביטוי הזה, והוא מאוד נכון. התוכן הוא המלך, ואם תשקיעו את הזמן ואת האנרגיות בכתיבת תכנים איכותיים וטובים תגלו שהאתר שלכם מתקדם בגוגל. כדי להגיע לתוצאות הטובות באמת וכדי להתמקד בביטויים המרכזיים שגוגל יקדם עבורכם, מומלץ להיעזר בחברה המתמחה לא רק בבניית אתרים אלא גם בקידום. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עובדים נכון, שיש מי שמכוון אתכם לעבר המטרות שלכם ובעיקר שאתם לא יורים באפלה ומקווים שמשהו טוב יקרה לעסק שלכם. תכנון יסודי הוא חשוב, ואם תעשו את זה כמו שצריך האתר החדש שלכם יהיה כרטיס הביקור הטוב ביותר, ולא תצטרכו להדפיס אותו לקראת הכנס או הישיבה העסקית הבאה. הוא פשוט יהיה שם, והוא ייצג אתכם בכבוד.