איך מאתרים קבלן שיפוצים מומלץ?

כאשר מעוניים לבצע שיפוצים או בניה בשלב הראשון יש לבחור בקבלן שיפוצים רשום בעל רישיון קבלן בתוקף לצורך ביצוע עבודות השיפוצים

תוכן שיווקי , ו' בטבת תשע"ח

שיפוצים
שיפוצים
צילום: shutterstock

קבלן שיפוצים מומלץ

כאשר מעוניים לבצע עבודות שיפוצים או עבודות בניה בשלב הראשון יש לבחור בקבלן שיפוצים רשום בעל רישיון קבלן בתוקף לצורך ביצוע עבודות הבניה והשיפוצים, עבודה מול חברה או קבלן ללא רישיון קבלן בתוקף מסכנת אתכ בעלי הנכס בעבודה באיכות ירודה וללא אחריות על הביצוע ולכן בחרו בקבלן שיפוצים מומלץ בעל רישיון קבלן רשום.

קבלן שיפוצים כללי

תקופת שיפוץ וחידוש הבית מתחילה ממש בחודשים אלו ונכנסת לתוך חודשי האביב ,

חידוש ושיפוץ חדרי אמבטיה , חדרי משפחה וילדים הם השיפוצים הנפוצים והמבוקשים ביותר בענף, קבוצת עידן קבלן שיפוצים מומלץ

חשוב לזכור לפני כניסה לפרוייקט שיפוץ להגדיר תקציב מוסכם מראש שיהיה מוקצה לשיפוץ כולו, שיכלול גם את השיפוץ, הכלים הסניטריים והריהוט. כמובן אם מתכננים לקחת שרות של מעצב/ת פנים חשוב גם לתקצב סעיף זה.

מומלץ לפני תחילתו של השיפוץ ולאחר הגדרת התקציב, לבנות תוכנית מסודרת שבה מחלקים את התקציבים לפי אנשי מקצוע (לאחר קבלת הצעות מחיר), עלויות העיצוב / ריהוט שתרצו להשקיע לפי אזור אותו משפצים בבית.

קבלן שיפוצים רשום לביצוע עבודות שיפוצים

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של תהליך שיפוץ הבית או הדירה שבבעלותכם, לקבוצת עידן מחלקת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים, החברה מבצעת פרויקטים בשיטת turn key project (תכנון+ביצוע) במחיר קבוע מראש וידוע ללא הפתעות, כאשר התכנון הפנימי מבוצע על ידי הקבלן אין הפתעות בחשבונות, אין הפתעות מבחינה הנדסית עם פרטים שלא ניתן לבצע.

קבוצת עידן קבלן שיפוצים מבצעת כל פרויקט עם הקפדה ודגש על איכות ביצוע ברמה מעולה, שירות לקוחות אישי וליווי מלא של תהליך התכנון והביצוע על ידי נציגי החברה.

קבוצת עידן לא מבקשת לקבל מקדמות לפני ביצוע העבודות שיפוצים וכך לקוחות החברה יכולים להיות בטוחים כי הם משלמים רק על עבודה שבוצעה לשביעות רצונם המלא של לקוחות החברה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ הדירה שלכם, אנו נדאג להפוך את החלום שלכם למציאות במינימום זמן וכסף.

בחירת הקבלן: חשוב לבחור קבלן בעל היתר בתוקף אשר רשום ברשם הקבלנים ומתמחה בעבודות שיפוץ ובניה.

קבוצת עידן – איכות החיים מתחילה בבית

קבוצת עידן הינה חברת בניה ושיפוצים מומלצת לביצוע עבודות בניה ושיפוצים לחברה ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים בכל רחבי הארץ, צוותי העבודה של החברה מנוסים בעבודה מול לקוחות פרטיים וביצוע עבודות השיפוץ ברמת הגימור הגבוה ביותר הקיימת בשוק הבניה.